Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok viszonylag gyorasan...

Hogy tudok viszonylag gyorasan 12 kg-ot fogyni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok 160 cm és 62 kg es 50 kg-ra le szeretnék fogyni gyorsan. Tudnátok segíteni?
2014. szept. 3. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Egészséges,kiegyensúlyozott táplálkozás + sport

Ez a leghatásosabb kombó.

2014. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 *Victorique* válasza:
Nem igaz, hogy ennyire türelmetlen mindenki! Hányszor kell még elmondani, hogy gyorsan nem érdemes fogyni!? Ráadásul, ha nem jön össze még csalódsz is és feladod...
2014. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

4-5 hónapra tippelnék. Nem tudom, hogy az elég gyors-e.

Én 3 hónap alatt fogytam 7 kg-t, úgy hogy nem adtam bele mindent 100%-osan. Ebből gondolom, hogy 5 hónap alatt sikerülnie kell.

Rendszeres mozgás. Heti 3 alkalom, legalább 1 óra.

Rendszeres táplálkozás, napi 4x. Nassolás és cukros innivalók, gyorskaják, félkész kaják teljes elhagyása.

2014. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan ne akarj fogyni, mert lógni fog a bőröd és azt semmi nem hozza helyre. Lassú fogyás, torna, kevesebb kalória.
2014. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Gyorsan?

Vagd le a labad....

2014. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!