Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fogyni?

Miért nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Reggelire egy kevés zabot szoktam enni 1,5-ös tejjel és pár szem eperrel vagy szederrel, kávé tejjel, cukor nélkül, ebéd általában az amit itthonra főznek, de igyekszem kisebb adagokat enni, a vacsora változó, de igyekszem kerülni a szénhidrátot(nagyjából 1000-1200 kalória lesz a végeredmény) Naponta nagyjából 3 liter vizet, vagy teát(lúgosító, menta, citromfű, zöld cukor nélkül).

Naponta fél órás hastánc, vagy cardio kicbox videót csinálok, utána 10-15 perces erősítő videót csinálok(változó, van, hogy hasra, másnap lábra koncentrálok) levezetésnek pedig jógázok.

Ennek eredménye képen 4 kilót híztam...



2014. szept. 5. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamelyik mérés rossz volt, ez lehetetlen.
2014. szept. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy lehetetlen, ezért tettem fel a kérdést...

Több táblázatban is megszoktam nézni a kalóriát, ezt írtam azt, hogy nagyjából(időnként vannak eltérések.

2014. szept. 5. 23:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen ki van zárva. Nem hízhatsz ennyi kajától ennyi edzés mellett.
2014. szept. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az itthoni mérleg szerint "csak" 1-2 kilót híztam, viszont rendszeresen járok vérplazmát adni, az ottani mérleg viszont ezt mutatja... Centire nem igazán változtam, csak feszesebb lett a testem.
2014. szept. 6. 00:13
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

" Ennek eredménye képen 4 kilót híztam..."


-sokan jártak már így ,nálad is az a baj,hogy azt hiszed,hogy hű de keveset eszek,azt valójában egyáltalán nem eszel keveset,sőt,

-és ezt jól megmutatja a mérleg....

2014. szept. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez azt is mutathatja, hogy nagyon egészséges vagy, a szervezetednek kevés energiára van szüksége a természetes "kopás" okozta károsodások "regenerálására".
2014. szept. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha feszesebb lett a tested, simán lehet, hogy izom ment rád. Ha nő vagy, a ciklusod miatt tarthat vizet vissza a tested.
2014. szept. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alapszabály, hogy ugyanazt a mérleget kell használni, ugyanolyan napszakban, ugyanolyan ruházatban. És még az is lehet rossz.
2014. szept. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"-sokan jártak már így ,nálad is az a baj,hogy azt hiszed,hogy hű de keveset eszek,azt valójában egyáltalán nem eszel keveset,sőt,

-és ezt jól megmutatja a mérleg...."

Kiszámoltam, hogy mennyi lenne a napi kalóriaszükségletem, minden nap nézem, hogy mennyit eszek, és jóval alatta van.

Ha sokat ennék akkor nyilván nem tenném fel a kérdést...

2014. szept. 6. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!