Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem lehet fogyni koplalássa...

Ha nem lehet fogyni koplalással, akkor miért soványak az anorexiások és az afrikai éhezők?

Figyelt kérdés

Én ezt nem hiszem el egyszerűen. KI találta ezt ki? Eleve minek létezne zsír, ha nem égetné el a szervezet? Ezért van ott, raktár!

Az anorexiások sem hétfőről keddre lesznek 35 kilósak. Előbb 60, 55, 50... És 50 kilósan (meg az alatt is) még bőven sétálnak, sportolnak, élnek. Ez nem lenne lehetséges, ha nem fogynának az izmaik. És nekem ne magyarázza senki, hogy közben meg a szívizma sorvad, mert ilyen nincs, a szervezet előbb azt bontja le, ami nem kell. A zsír nem kell. Az izom igen.



2014. szept. 2. 18:45
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

*Ez nem lenne lehetséges, ha fogynának az izmaik.

Összekevertem két mondatot :D

2014. szept. 2. 18:46
 2/30 anonim ***** válasza:
95%

Igen ám, csak ugye vegyük az anorexeket...a szervezet az összes raktárát feléli mert vészüzemmódban van. Az izombontás úgy értelmezendő, hogy csak az alapvető izomszövetet tartja meg, tehát ha előtte sportolt az illető, a "felesleges" izmot bontja le, mert az neki nem kell.

De egy idő után, mindenféle hiánybetegség miatt hunynak el az éhezők,illetve a táplálkozási zavarral küzdők, nem azért mert a szervezet megeszi a szívet :D

A másik meg, hogy roppantul nem esztétikus látvány. Na meg ha valaki formálni akarja a testét, ahhoz az összes tápanyag szükséges mennyisége kell, amit koplalással nem lehet bevinni...

2014. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Az anorexiásak betegek. A lelki problémákon kívül nagyon sok fizikai tünet is "jár" a csontsoványság mellé, menstruációs zavarok, vérszegénység, bőrproblémák, és a megfelelő tápanyag és vitaminok hiányában minden szervre, az egész testre rossz hatással van. Nem véletlen, hogy sokaknál halál lesz a vége.
2014. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
És ha nekem tökéletesen elég az az alapvető izom, amit használok? :D Utána már bontja a zsírt, és tádámm: vékony leszek. Tehát igazam van.
2014. szept. 2. 19:06
 5/30 A kérdező kommentje:
Jó, ezt tudom, elég komoly betegség, de nem magáról az anorexiáról van szó, hanem a koplalásból eredő fogyásról. Csak az anorexiásokon nagyon látszik, aki meg csak 50 kilóig koplalja magát, az nem.
2014. szept. 2. 19:08
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
De csak addig maradnak soványak, amíg koplalnak. Utána kis túlzással egy szelet kenyértől két kilót híznak. Egyébként természetesen lehet fogyni koplalással, de nem tartósan (illetve ha elég sokáig csinálod, akkor lehet értelme, pl leadsz 30 kilót, és utána nem zabálsz, akkor mondjuk felugrik 5 kiló, még mindig mínuszban vagy). De aki csak pár kilót akar leadni, az utána többet szed magára mint amennyi lement.
2014. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy ne lehetne így fogyni. CSak nem éri meg, nem egészséges, és súlyos következményei lehetnek.
2014. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

Ha vékony, sovány leszel, az nem egyenlő azzal, hogy szép, csinos, jó alakú, formás leszel.

Egy sovány nőnek is lehet löttyedt feneke, löttyedt bőre.

És egy formás, kerek (nem dagi) nő is lehet fitt, feszes.

2014. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ha fogyok 35 kilót koplalással, feljöhet 5, beleszámoltam a 35-be. Nyilván nem zabálnék utána mértéktelenül csokit meg kenyeret.
2014. szept. 2. 19:10
 10/30 anonim ***** válasza:
96%

Lehet fogyni, hogyne lehetne?


Csak ugye vagy az van, hogy mostantól örök életedben koplalsz, hogy ezt fenntartsd (amit elárulok: nem fogsz bírni), vagy pedig elkezdesz enni, és szépen lassan (vagy nem is olyan lassan...) visszajön minden.


Sajnos ilyen ez.


Vagy a harmadik lehetőség, hogy addig koplaltatod magad, amíg tényleg anorexiás nem leszel, egyre csak fogysz, minden bajod lesz, és mehetsz a kórházba - vagy a temetőbe.

2014. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!