Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zold teanak valamilyen...

A zold teanak valamilyen karos hatasa lehet a szervezetre a hasmenesen kivul?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem. ha hasmenést okozott az is szerintem a méregtelenítés miatt. az egyik legegészségesebb teának tartom.
2010. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat enis..en mar nagyon regota iszom s az 100% h a fogyozasban is sokat segit....csak azt vettem eszre h ha pl par napig nem iszom akkor kakilni sem tudok:( habar az lehet attol is h nagyon keveset eszem? 2 naponta 1x. es azelott hogy a tea miatt kiurultek a baleim ezert nincs szekeletem??
2010. jan. 18. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Amit te csinálsz, az nagyon egészségtelen. Miért 1-szer meg kétszer eszel naponta? Miért nem eszel normálisan 5-6 alkalommal keveseket? Attól tudnál fogyni. Ha csak 1-szer eszel naponta, a szervezeted elkezd raktározni, tehát valójában nem fogysz, hanem hízol (max. izomból vesztesz). A teának nincs semmilyen káros hatása, de az étkezési szokásaid nagyon károsak.
2010. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem hizok egyaltalan mert eleg sokat mozgok.mondjuk igy telen az ugrokotelezes mellett dontottem. de nem tudnek naponta olyan sokat enni mert a gyomrom nem birna...tapasztalat. sajnos a gyomrom nincs a legjobb allapotban
2010. jan. 18. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyomrod épp azért nincs jó állapotban, mert nem is tudsz már emészteni...nincs mit. Nagyon nagyon egészségtelenül élsz és így nem csoda, ha majd kialakul valamilyen betegség nálad (vitaminhiány, aranyér, emésztési zavarok stb.). Naponta 1-szer eszel vagy két naponta 1-szer??? Oszd el a kis adagodat, ha az elég neked legalább 3-4 részre, egyből jobban fogod érezni magadat, mert az emésztésed jobban fog működni.
2010. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2010. jan. 19. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!