Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezután rendszeresen eszek...

Ha ezután rendszeresen eszek zabpehelyt és variált műzlit akkor nem kell egyáltalánpékárút fogyasszak pl kenyeret?

Figyelt kérdés
ez így egészséges?
2014. szept. 8. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Amúgy se kell...
2014. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel semmilyen gabonát és keményítődús cuccot, akkor sem _kell_ pékárut enned... Amíg minden tápanyagot beviszel, ami a testednek kell, miért hiányozna? Sokak szerint direkt jó, ha nem eszel kenyeret. Én sem eszem.
2014. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de gondoltam gabonákat is kell bevinni valamicskét a szervezetbe, pl minden diétás menüben szerepel vlmi.

Köszi a válaszokat, így nyugodtabban hanyagolom a :)

2014. szept. 8. 15:27
 4/6 anonim ***** válasza:

A palósok sem esznek gabonát és megvannak. Mondjuk sokak szerint úgy borul az arány és túl sok fehérje lesz, ami nem jó. De a nyersevők húst sem esznek, csak gyümölcs, zöldség, olajos mag és nekik meg az a jó.

Ha kevesled a keményítőt, egyél több babfélét, ami ugye nem paleós, de valaki szerint jó.

2014. szept. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell. Ahogy előttem már írták, van életmód, nem is egy, amiben nincs gabona.

A gabona e szempontból olyan, mint a hús: semmilyen fontos tápanyag nincs benne, amit ne lehetne könnyen bevinni más forrásból. Ez igényelhet némi utánaolvasást, de annyira nem sokat. Sok keményítő nem kell. Sok szénhidrát sem. Rost igen, de azt sem kell gabonából.

2014. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi!

csak azért a kérdések mert van pár plusz kilóm és terhességet tervezek, úgyh jó lenne egészségesen leadni pár kilót és tartani a súlyt

2014. szept. 10. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!