Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert akar mostansag mindenki...

Miert akar mostansag mindenki olyan extravekony lenni? Csak nekem van hanyingerem az olyanoktol akik pl.170cm/ 40- 50 kg es meg akkor is azt mondjak h fogyni akarnak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 17:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

mert szoktak itt ertelmes dolgok is lenni irva :)

de amikor mar minden masodik kerdes az, hogy "170cm vagyok es 50 kg.. ugye ez nem sok??? vagy meg fogynom kellene??" vagy olyan h "jajj nagyon kover vagyok... 160cm es 40 kg..segitsetek hogy foggyak le??!" na ezektol ki tudok akadni.....s erdekelne masok velemenye is.. h csak en vagyok e igy ezzel...

2010. jan. 19. 19:36
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
én 174 centi vagyok 74 kilóval, és szeretnék olyan 10 kilót leadni. de engem rohadtul nem izgat hány kiló vagyok, csak zavar h a fenekemen sok a zsír :( és nem szeretek nyáron fürdőruhába járni mert lötyög a fenekem :( szóval én ezért csinálom. de igazából az se zavar ha a fogyókúra végére csak 70 kiló leszek szép alakkal, úgyse a kilót kérdi senki :) hanem az alakodat nézi.
2010. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!