Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a napi...

Mit szóltok ehhez a napi étrendhez?

Figyelt kérdés

Légyszi vegyétek figyelembe, hogy nem vagyok eleresztve anyagilag, próbálom a lehető legolcsóbban kihozni a dolgot.

Tehát:

Reggeli: 5 szelet puffrizs vajkrémmel

Ebéd: rakott zöldbab (pontosabban: zöldbab, borsó, kevés rizs, darálthús, tojás, tejföl)

"Uzsonna": pár kanál borsó és csirkehusi

Vacsi: 2 tojás és 2 pár főtt virsli, 1 paprika


Napközben 2 liter folyadék (plusz ami edzés közben elfogy).


Minimum 45 percet mozgok mindennap, meg a munkám sem ülő.

Lány vagyok és fogyni szeretnék, jelenleg 88 kg-ról.


2010. jan. 20. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt tudnod kell,hogy az az ember még nem született meg,aki erre az oldalra olyan étrendet írt volna,ami mindenki szerint jó.
2010. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fogyókúra és az egészséges étkezés egyik alapköve a nyers zöldség, és gyümölcs, én ebben az étrendben a paprikán kívül nem látok semmi ilyesmit.
2010. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem jó úton haladsz :) én se nagyon engedhetem meg magamnak a sokféle zöldséget, pláne télen :( de én is paprikát szoktam enni, 2hetente egyszer beruházok egy kígyóuborkára :D meg jégsalit is veszek, ami szerintem egész olcsó ahhoz képest h 4-5szörre elég nekem.

és ha 10óraira éhes vagy, nyugodtan egyél (sőt, ajánlott is), legyen mindig kéznél egy alma, vagy vmi idénygyümölcs.

2010. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

A reggeliben semmi fehérje, a vaj meg tulajdonképpen zsír.

Az ebéd még úgy ahogy, tojás, tejföl szintén zsíros.

Uzsonnára a csirkehusiról nem tudjuk micsoda... roston csirke, rántott csirke, sonka?

vacsora. A virslik életükben nem láttak húst, emulgálószerből, szójából, meg egy csomó mesterséges retek anyagból állnak...

Szóval ez így nem jó.


Valaki meg azt írta, hogy nincs olyan étrend ami mindenkinek jó lenne, pedig van.

Napi 6 étkezés, mindegyikre roston csirkemell pároltzöldséggel és barnarizzsel. Az utolsó étkezésnél a barnarizs kimarad. Sok víz, napközben sok olyan gyümölcs ami nem cukros és kész. Reggelire másnaponként zabkása, kevés gyümölccsel. Kész minden benne van. A legjobb minőségű fehérje, szénhidrát, vitaminok, rostok, ásványi anyagok. Mellette meg szedni kell egy kis multivitamint, mert köztudott, hogy manapság már sem a zöldségekben, sem a gyümölcsökben nincs annyi vitamin, mint régen... Műtrágyázás, genetikai módosítások stb.-nek köszönhetően.

Idiótaság, hogy változatosan kell enni, ez olyan mintha azt mondanánk, hogy az autómba nem állandóan a legjobb benzin kell, néha öntsünk bele sz@rt, vagy alacsonyabb oktánszámút, mert kell a változatosság. Ugye milyen hülyén hangzik???

Ezt azok találták ki, akik meg akarják idealizálni, hogy miért nem esznek mindig egészségesen.

2010. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

12.23-as!! Ez aztán a változatos (és ezáltal BIZTOSAN egészséges )táplálkozás!!!

Irod a hülyeséget...

Az étrendhez annyit irnék, hogy gyümölcsöt mindenképpen délelőtt fogyassz, este már ne.Délelőtt szénhidrát, délután fehérje. Reggelre lehet valami tartalmasabb, kiegészited egy kis felvágottal stb..szerintem az ebéd jó és a vacsi is, ha azt nézzük nagyrészt fehérje.

A mennyiségnél tartsd magd az ismert szóláshoz: reggelizz úgy, mint egy király stb...vacsira kevesebbet próbálj enni és mindenképp 18 óra elött!Remélem segitettem egy picit.

2010. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó, ha gőzöd sincs semmiről, akkor minek kell másokat leugatni... eszméletlen... Kifejtettem, hogy ez a "változatos" dolog alapvetően hülyeség. Amit írtam abban minden szükséges dolog benne van amire a szervezetnek szüksége van. A táplálkozás nem egyenlő az evéssel meg a zabálással. Nem azért élünk, hogy együnk, hanem fordítva. Az evés nem azért van, hogy élvezetforrás legyen, hanem azért, hogy megadjuk a testünknek ami kell. Amit én leírtam az maximálisan megadja, ezt ki is fejtettem. Amit meg te írtál abból lejön, hogy egyáltalán nem értesz hozzá... reggelizz, mint egy király, meg a vacsora jó, mert szinte csak fehérje... te zseni. Írtam, hogy a virslibe mi van. A tojásnak a fehérje része valóban jó, de a nagy része a sárgájából áll, ami tiszta zsír.

Ez a fő a változatosság egy nagy b@romság, az akaratgyengék, és a hozzá nem értők találták ki. Ennyi erővel, nem kell mindig kedvesnek lenni a gyerekeddel, néha verd meg, fő a változatosság! Nem kell mindig józannak lenni, néha jól be kell rúgni, fő a változatosság. Csaljuk meg az asszonyt, fő a változatosság... csupa hülyeség. Akinek nincs akaratereje, az mondja ezt, hogy megmagyarázza magának miért csinál olyasmit amit nem kéne...

2010. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
érdekes, én 2 hete csak fogyok el, pedig elég változatosan étkezem... szerencsére! reggelire majdnem bármi, tízóraira gyümölcs, ebédre főtt kaják, amikben nincs cukor és liszt, uzsira natúr joghurt vagy sovány túró, saláta, vacsira tojás, párolt husi, felvágottak, sok zöldség... és minden nap mást eszem. és fogyok vele rendesen. úh senki ne mondja azt h egy életen keresztül napjában 5x ugyanazt kell enni, mert abba az ember elég hamar beleunna!
2010. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hű... Azért naponta 5x barnarizst enni kicsit durva lenne. Szerintem épeszű ember nem bírja ezt hosszú távon.

Aki ezzel próbálkozna, szerintem nagyon hamar ráunna, és borzalmasan bezabálna kb egy hét után. Azért is kell változatosan enni, hogy az embernek maradjon kitartása.

Tízóraizni azért nem szoktam, mert a reggelim olyan 9 körül van, onnantól simán kihúzom délig. :)

Viszont az igaz, hogy a reggelim nem volt az igazi. De reggel szerintem belefér a vajkrém, különben is elég jól emészthető, ha jól tudom.

Viszont megpróbálok átszokni a (nem cukrozott) joghurtra.

Köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 21. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!