Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi szóltok ehhez az étrendhez?

Mi szóltok ehhez az étrendhez?

Figyelt kérdés

A sógornőm kitalálta hogy fogynia kell. Nem sok van rajta kb: 3-4 kg. Reggelire 2 abonettes szendvics, ebéd kevés főtt étel( jó ha van fél adag) délután egy 12% kis tejföl. Szerintetek ez nem káros? Koplalásnak minősül?

Van mikor a reggelit is elhagyja


2010. júl. 8. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
majd elájul a hülye
2010. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ez nagyon kevés, és ha így folytatja árt magának. Így hosszú távon tökre vágja a szervezetét. Miért nem lehet megérteni, hogy ilyenkor a szervezet a működéséhez szükséges energiát először az izomból veszi, azt bontja le, mivel annak nagyobb az energiaigénye, sőt előbb bontja le a szívizmot, mint a zsírt. Egyen rendesen és mozogjon sokat.
2010. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazuk van,nagyon káros.Én is voltam így,és gyomorfekélygyanus vagyok.Nem éri meg.
2010. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tök jó lesz, amikor abbahagyja, és a dupláját szedi vissza.

Meg hát érdekelne, hogy mi akadályozza meg abban, hogy valami normálisat/hasznosat is egyen. Arról nem hallott, hogy a zöldségek nem hízlalnak, viszont nagyon fontosak (rost, vitamin)?

Lehet, hogy ő nem éhes, de a szervezete éhezik.

2010. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!