Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok fogyni egyszer...

Képtelen vagyok fogyni egyszerűen nem bírok. Mit tegyek? Nektek hogy sikerült?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok 162cm 55kg és fogyni akarok! Nem is a súlyom zavar hanem az alakom.Nem tudok mikor nincs rá időm mert egész nap suliba vagyok 10-11 óráim vannak és este 8 mire hazaérek és akkor már fáradt vagyok mindenhez..Hogyan oldjam meg sport nélkül lehetséges vagy nem?? kicsit duci a hasam,fenekem,combom és szeretnék változtatni..valakisegítsen!! koszi elöre is 15/L :)

2014. szept. 19. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Sport nélkül is lehet fogyni, ha megfelelően étkezel. Az meg nem kifogás hogy "nincs rá időd". Enni úgyis eszel, akkor meg? Csak akarat kell hozzá
2014. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hétfőtől péntekig 10-11 órád van? :O És minden este 8-ra érsz haza? Akkor gondolom este szoktál tanulni, hogy felkészülj másnapra. :(

Hétvégén nem vagy suliban, akkor be tudsz iktatni keményebb mozgásokat. Hanyagold az édességeket, a cukros üdítőket, fogyassz egészséges kajákat.

2014. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10-11órád? Nekem a 8 is sok volt, főleg amikor utolsó órán írtunk témazárót (pedig első héten még mondta, hogy tuti nem fog akkor íratni).


Ahogy elnézem az adataidat, problémádat, sportra lenne szükséged, mert inkább feszességi gondjaid vannak, sajna csak hétvégén tudod majd csinálni. De addig is, kerüld a mű kajákat, a túl cukrosokat, vizet igyál.

2014. szept. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!