Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki a...

Van itt olyan ember aki a táplálkozásban otthon van?

Figyelt kérdés
Aki nem kontár és nem kérne pénzt pl egy személyre szabott étrendért!
2014. szept. 19. 23:55
 1/8 anonim válasza:
én itthon vagyok épp.és imádok táplálkozni.kedvencem a rántotthús.egyéb kérdés?:D
2014. szept. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy időben táplálkozásharcműves, vagy valami hasonló felhasználó nevű hozzászólásaitól hemzsegett az oldal, nem tudom, hová tűnt.
2014. szept. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Otthon vagyok, megszereztem a tudást ingyen a netről. Hogy dolgozzak? Írjak neked össze valamit ingyen, mert te nem vagy képes megtanulni, utánanézni? Nem!
2014. szept. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tele van a net ilyen személyre szabott étrendekkel. Abból tudod meg, hogy személyre szabott, hogy amikor elolvasod, érzed, hogy ezt neked találták ki.
2014. szept. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sugarzik a jo indulat hat koszonom szepen
2014. szept. 20. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyi, személyre szabott étrend elkészítése nagy munka, rengeteg adatot kell begyűjteni, megtervezni, kipróbálni, véleményeztetni. Nem pár perces inkább pár hetes munka. Ne várd, hogy ezt ingyen csak úgy összedobja neked valaki.
2014. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Változatos egyél mindent, az személyre szabott lesz. A többi csak parasztvakítás.
2014. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tápi eltűnt, valószínűleg megunta, vagy tiltották.


Nekem írhatsz, ha gondolod.

2014. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!