Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt már valakinek olyan...

Volt már valakinek olyan tapasztalata, hogy fogyás után visszatért a régi étrendjéhez, de nem hízott vissza?

Figyelt kérdés
Olvastam itt az egyik válaszban, hogy valaki lefogyott soványra, diétával, és utána nem tartotta már annyira a diétát, néha-néha becsúszott mekis kaja, egy kis édesség, mégse hízott vissza, ahogy ő írta "nem tud' visszahízni. Ez lehetséges? Én 62-ről indultam, most vagyok 55 és még 50-ig szeretnék lemenni. Ha sikerül, akkor énse fogok tudni majd visszahízni? Vagy ez hogy működik? (persze most nem godoltam, hogy utána egész nap mekis kajákat eszek kólával) csak hogy azért néha néha heti 1x belefér-e majd, meg egy kis süti néha? vagyakkor visszahízom amit leadtam?
2014. szept. 20. 06:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jó a diéta és nem koplalsz, de fogysz egyenletesen,csak akkor áll meg a fogyás ha a)eléred azt a súlyt, aminek tartásához annyi étel kell, b)a mennyiséget addig növeled, amíg a fogyás meg nem áll.Én 65-ről mentem le 54-re, de ment még volna lejjebb. Szóval a diétás étrend mellé többet kellett ennem súlytartáshoz. Visszavettem tehát pár dolgot, ami a fogyás előtt pl. kedvencem volt, de annyit nem tudok, meg nem is akarok enni, mint előtte. Őszintén, nem tudom, az mennyi volt... Heti egy pizzától nem hízol vissza, ahogy egy-egy apró kilengés sem számít. Csak más ételek legyenek többségben és mérd magad hetente, hogy tudd, mikor kell megálljt parancsolni. :)
2014. szept. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!