Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel adjak le...

Milyen módszerrel adjak le pár kg-ot?

Figyelt kérdés
Kérlek ne írjatok olyat,hogy heti3x sport 2 liter víz,zöldség hús mert nem akarom ezt. Olyan módszerre vágyom,ami megmutatja milyen finom és jó az egészséges étrend néha ehetek,amihez kedvem van megszeretem a sportokat. Pontosan mibe kezdjek bele? Ami nem vált be: paleó, kalóriaszűmolás,5x evés. Fogyni fogytam,de nem bírtam tartani pár hét után és feladtam. Olyat,akarok amit egy életen át lehet tartani és közbe nem érzem úgy magam,mint egy nyúl. Köszönöm :)
2014. szept. 22. 18:44
 1/4 Zowie válasza:
Paleoval mi volt a gond? Mert ott lehet enni sokmindent
2014. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zowie válasza:
csak azért érdekel mert ott szinte mindent lehet enni, annyi, hogy a tejet, étolajat, cukrot, tejfölt, margarint, lisztet kell mással helyettesíteni
2014. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de nem tetszett és kész. Nekem túl sok,néha azért megennék egy szelet kenyeret sonkával és rengeteg zöldséggel sőt nem bánnám,ha ezt reggelizhetném. Kéne valami módszer,ami nekem megfelelő.
2014. szept. 22. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ha ne írjunk neked olyanokat ami nem tetszik :D De írok olyat ami nem fog tetszeni. vannak itt olyanok hogy genetika meg alkat típusok.


Pl itt van az endomorf alkat: Lassú anyagcsere, könnyen raktároz zsírt, főleg deréktájt, fenéken és combon. Ha nem sportol és nem figyel oda hogy mit eszik egy egész életen át, pikk-pakk elhízik.


Ektomorf alkat: Ha egész nap a tészta lóg ki a szájából és pizzát eszik palacsintával és semmit sem mozog akkor sem fog elhízni. Piszkosul gyors az anyagcseréje viszont neki nagyon meg kell szenvednie hogy izmot rántson fel.


Ha te az elsőhöz hasonlítasz inkább. Heti 3 erősítő edzés, és ha fogyni akarsz akkor szálkásító diéta ami egyben kalória mínuszt is jelent. Magas fehérjebevitel alacsony CH és zsír bevitel mellett. Fogyókúra alatt tudod hogy miért kell a magas fehérje bevitel és a sport.? Elmondom, hogy ne ess abba a hibába mint sok nő és ne így fogyj mint a képen, figyeld a lábakat.

[link]


Ezt teszi a sport hiánya és a kevés fehérjebevitel fogyókúra alatt. De még van egy lelki tényező is. Amikor valaki túlsúllyal rosszul érzi magát és amikor bután lefogy és eléri a kívánt súlyt akkor meg azért érzi magát nyomorultul mert teljesen löttyedt lett a teste és nem érti hogy miért van ez.

Pedig a válasz egyszerű, rengeteg izmot vesztett, mert nem kajált normálisan és nem sportolt. Az izom adja a formát a testnek ha ezt leépíti valaki akkor lőttek a jó alaknak. Magas zsír % és lógó kar, löttyedt fenék a végeredmény.


Igen aki hízásra hajlamos az szokja meg hogy napi 5x egyen és azt is szokja meg hogy ellentétben egy Ektomorf alkattal neki mindig kell sportolni heti 3x és ő nem teheti meg azt hogy bármit bármikor egyen. Ha ezt nem szokja meg hízásra van ítélve. Ennyi.


Fehérje: csirkemell, pulykamell, tengeri halak, tojásfehérje, túró, zsírszegény joghurt, egész tojás

CH: Barnarizs, durum tészta, zabpehely, teljes-kiőrlésű kenyér

Zsír. 1-2 evőkanál lenmagolaj

Zöldség: brokkoli, répa, paprika, paradicsom, káposzta stb párolva

Multivitamin reggel kaja után. Egy jó multivitamin + 1.000 mg C-vitamin.


Szerintem ezekből az alapanyagokból elég sok minden elkészíthető. Estére már nem kell pl CH-t enni viszont délután 4-5-ig ehetsz kenyeret. Csak tudni kell az arányokat, miből, mennyit, mit mikor.

Ha bevágsz egy jó nagy szelet cukros tortát leáll a zsírbontás folyamata azonnal mags inzulinszint mellett nincs zsírbontás. Ennyi, a torta megy zsírba plusz belassítottad az anyagcseréd.

2014. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!