Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Suli előtt reggel szobabicikli...

Suli előtt reggel szobabiciklizni?

Figyelt kérdés
Reggel kb. 6-kor kelek és 7 óra előtt indulok suliba. Arra gondoltam mi lenne ha felkelnék 3/4 órával hamarabb és reggel felpattannék a szobabiciklimre és tekernék fél órát bemelegítés és minden nélkül. Tehát csak fél óra tekerés. Megéri ezért hamarabb felkelni? Nem leszek fáradt?
2014. szept. 23. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A szobabicikli szerintem túrót sem ér. Az igaz biciklizésnek a nyomába sem ér. Egy hónapig használtam, és csak a fenekem fájdult meg tőle, de izomlázam egyszer sem lett.
2014. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pedig 30 kilót dobtam le így!Minden reggel fél óra tekerés!Az első válaszolóra ne hallgass,nincs benne kitartás!Nem leszel fáradt,sokkal fittebbnek érzed majd magad:)
2014. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegyél be vmi pörgős zenét, egyből felébredsz!
2014. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

#2 Mielőtt megállapítod, hogy mennyi kitartás van bennem, kérdezd már meg, hogy mit sportoltam helyette!

Másrészt, ha volt rajtad 30 kiló felesleg, akkor szinte akármilyen mozgás (még akár a szobabicikli is) segíthet ledobni 30 kilót.

Én nem voltam soha kiselefánt.

2014. szept. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!