Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha ezentul normali...

Szerintetek ha ezentul normalisan eszem, nem fogok hizni tobbet?

Figyelt kérdés
Hiztam 20 kgot, de rendes kaja helyett is csoki al, sutivel kezdtem. Nekialltam fogyozni, feladtam es meg tobbet nassoltam..azon gondolkodom, ha ezentul rendesen ennek es nem dietaznek olyan kajakkal amiket nem szeretek, akkor legalabb nem hiznek? Pl. Reggeli egy kisebb kakaoscsiga, tej, ebedre egy kisebb tanyer leves, kis tanyer porkolt, uzsira gyumi vagy joghurt es ket db keksz, vacsira egy szelet rendes feher kenyer zoldsegek, tea es 18 utan nem ennek es heti 3 szor egy orat sportolnek. Eddig ugy ettem hogy pl. Reggeli egy tabla csoki, egy csomag ropi, egy szendvics, ebedre rendes kaja, uzsira edesseg es vacaiig ropi keksz stb es este meg rendes vacsi, szendvics, peksuti stb.gyumi es zoldseg alig volt.
2014. szept. 24. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lisztes cuccot ne egyél meg cukrosat, és úgy jó is lesz.
2014. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmondom mire számíthatsz. Jojó effektus, izomleépülés, löttyedt petyhüdt test. 110% akár fogadhatunk is.
2014. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lelkileg rendben vagy? Mert normál esetben nem eszik az ember rendes kaja helyett is édességet. Egyél húsos szendvicseket pl. rozskenyérből, tojást, zöldségeket, halat meg más normális kajákat. Ha sikerült leállni a nassok tömeges fogyasztásával, akkor keress egy általad tartható diétát és mozgást.
2014. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még elolvasni is rossz volt
2014. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
valamennyit biztos fogsz, de ha minden felesleget le szeretnél adni akkor nem csak az édességtől kell megválnod, hanem egészségesen kell étkezned.
2014. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!