Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet így lefogynom?...

Sikerülhet így lefogynom? Mennyi időn belül fog látszódni egy kis eredmény? ( ami bíztat legalább )

Figyelt kérdés

16/L 160cm 57kg -7 kg-ot szeretnék kb max 10

Minden nap torna(Rubint Réka) napi 15 perc.

hétvégén úszás.szauna.

és ez mellett diéta, ami azt jelenti, hogy többször eszek keveset, egy szendvics iskolában, itthon főtt étel, többször keveset, esetleg egy műzli.


2010. jan. 21. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Napi 15 perc tornának nincs sportértéke. Napi egy-másfél órának már van.

A diéta csak akkor ér valamit, ha szénhidrátszegényet tartasz.

2010. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel semmit sem fogsz fogyni.
2010. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem se mert ha eszel tojásos ételet(tészta,kenyér stb)Akkor az ugyan úgy vissza jön rád, meg szerintem legalább félóra torna még asse nagy de legalább anyit kéne
2010. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem a hatásos az a minimum 45 perc folytonos mozgás. Mert ennyi idő után kezdi el bontani a szervezet a zsírt. És ezt vagy mindennap, vagy 1 napos kihagyással. Futni lenne érdemes. A diétát én meg nem nagyon javaslom, szerintem nem nagyon hat csak a szervezetet, és önmagadat sanyargatnád vele. Bár az j, hogy többször és keveset eszel.
2010. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!