Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vélemény Norbi-KickBox videójá...

Vélemény Norbi-KickBox videójáról?

Figyelt kérdés
lehet vele fogyni? tapasztalatok..?
2010. jan. 21. 18:57
 1/10 maundrel ***** válasza:
vélemény: elég kemény. Soha nem folyt még úgy rólam a víz mint mikor megcsináltam ezt a videót. nem tudom hogy lehet e vele fogyni, olyan régóta még nem csinálom, és mellette mást is csinálok, és persze odafigyelek a táplálkozásra. (És nem tudom hogy pontosan hány kiló vagyok mivel elromlott a mérlegem, de a gatyáim már lógnak rajtam.)Szóval sztem igen lehet vele fogyni hogyha mellette figyelsz az evésre is...
2010. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én 163 cm és 58 kg vagyok. 8kolót szeretnék leadni! én végig megtudom csinálni és rendesen leizzadok vele. csak kiváncsi vagyok hogy tudok e vele fogyni. és az számit hogy reggel vagy este csinálom meg?
2010. jan. 21. 19:05
 3/10 maundrel ***** válasza:
öhmm ... nem tudom mennyire számít az hogy reggel vagy este csinálod e.. én délután szoktam. Ha esetleg kombinálni akarod a mozgást akkor ajánlom még Czanik Balázs - Capoira aerobik 1-2-3 részét. Vagy Norbi új videóját a Karate Fit-et (ezt én is most töltöm) A Capoeirás az talán még durvább mint a Kick-box-os -s :D
2010. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz amúgy...
2010. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
32%

"vegyed meg a kazettámat hadd építsek még egy házat"


Vagy. részt veszel egy rendes edzésen és megtudod, hogy a norbi féle dolog csak addig "húúú meg haaaa" amíg egy rendes edző kezei közé nem kerülsz!:)

2010. jan. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 maundrel ***** válasza:
na még egy okoska, akinek a szája nagy.. én se kedvelem Norbit, se Rékát (utóbbit még annyira sem) ... de a DVD-ik nagyon jók... és használ is, mivel az őszre varrt szoknyáim már derékban igen-igen elállnak ... :)Szóval mielőtt okoskodsz inkább próbálj megcsinálni egyet.
2010. jan. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
16%

lássuk csak

kézilabdáztam nap 2 darab 2 órás edzés

úsztam ugyanez a metódus

thai boxoltam is. itt csak heti 3x volt edzés 2 órás

jelenleg meg katonai fősulira járok.

SZERINTEM nagyon jól tudom hogy mit beszélek.

Kazettákkal és dvdkel csak a norbi familiát fogod a következő audihoz segíteni. Hogy miért? mert a kutya nem nézi, hogy hogyan, miként, és végig csinálod-e.

Persze most jönnek azok h ÉN VÉGIGCSINÁLOM Mert VÉGIGBÍROK. Akkor miért nem jársz el rendes box-aerobic edzésre? Nefélj, ott szétszednek, mert ott nincs olyan hogy most megállítom egy pillanatra.

De ha gondoljátok akkor csak hitegessétek magatokat

És nem véletlenül mondtam. érdekes módon az összes edzőmnek ugyan ez a véleménye...

Vajon miért? Óh, de nyugodtan hülyítsétek magatokat.

Csak tudjátok h van más alternatíva, ami drágább lehet ugyan, de közösségben vagy, és garantáltan hatékonyabb.

2010. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 maundrel ***** válasza:
lássuk csak.. én nem azt mondtam hogy ettől a videótól profi Kick-box -os leszek... de mozgásnak viszont tökéletes, és nem kerül semmibe, valamint egyátalán nem monoton, mint pl Réka és társai. (mellesleg én jobban szeretek egyedül tornázni, mint közösségben)-de még szép hogy az edződ is ezt mondja amit te , nem csak Norbi hajt az Audira :D -De abban igazad van hogyha vki küzdősportot vagy harcművészetet akar tanulni akkor azt videókból, egyedül nem fogja tudni elsajátítani.
2010. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

ne csak a harmadát lásd.

És hiddel az edzőim nem audira hajtanak.

Ugyanis mikor bejött a krach akkor autómatikusan FELÉRE vette a tagdíjat, azért mert már a szívéhez nőttünk. Havi 1000 forintért járok oda.

és nem a harcművészetekről van szó.

Önmagában a mozgásról. Milliósztor jobban fogsz fejlődni a rendszeres sporttól mint egy kazettától.

Tudod mi lett a nagy fogyás szereplőivel? még jobban elhíztak! Ennyi norbert úr tudományáról!

2010. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 maundrel ***** válasza:
na jólvan, tudod mit? legyen igazad :D bye :):)
2010. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!