Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyózzak így? . Egyszerű...

Hogy fogyózzak így? . Egyszerűen nem bírom ki 3ig!

Figyelt kérdés

Reggel enni szoktam 2 zsemlét, majd du. 3kor ebédelek. Közte semmit sem eszek.

Szeretnék fogyni, csökkenteni kéne az adagokat is.. Ma kipróbáltam, hogy milyen, ha csak 1 zsemlét eszek, de szörnyen rosszul voltam már 2kor, rettenetesen fájt a gyomrom...

Szerintetek mit csináljak?:(


2010. jan. 21. 20:15
1 2
 1/13 anonim válasza:

Egyél nyugodtan kettőt...Meg javaslom a 10órai fogyasztását is...Délelött akármit ehetsz...Délután már csökkentsd az adagokat meg persze uzsonna és vacsi is legyen,valami könnyű és egészséges...Ha az idöd engedi tornázz és meglásd hatásos lesz...:)

Sok sikert...

2010. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem tudok suliban enni :(

Köszi a választ

2010. jan. 21. 20:42
 3/13 anonim ***** válasza:

1) Egyáltalán hány kiló és centi vagy, hogy fogyókúrázni akarsz? Mert ha nem vagy legalább 10-zel több kiló, mint ahány centi száz fölött, akkor ne fogyókúrázz, hanem sportolj.

2. Komolyan ártasz magadnak, ha 8 órán át nem eszel. Nem így vagyunk kitalálva, még jó, hogy fáj a gyomrod, legyengülsz, rossz lesz a teljesítményed, ingerült leszel. Kell, hogy legyen a szervezetben szénhidrát.

3. Mi az, hogy nem tudsz enni az iskolában? Egyél.

4. Ha nem akarsz hízlalót enni, vigyél magadnak gyümölcsöt, zöldséget sovány sajttal, felvágottal, müzliszelet, egyéb könnyen kezelhető teljes őrlésű gabonaszeletek.

2010. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Debizony meg kell szoknod suliban is enni...eleinte nehéz...de kb 1 hét max 2 és a gyomrod már megszokja ugymond...azért nem jó egy nap csak2-3szor enni mert akkor a szervezeted minden bevitt táplálékot elraktározz és sporol vele...ha viszont többször is eszel akkor megnyugodik ugymond és nem tesz félre,ezáltal elhasználja és megy is a fogyás...hát remélem segitettem valamit és helyesebben táplákozol majd...:)

Sok sikert...:)

Első voltam...:P

2010. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Pszichésen irtózom attól,hogy lásson valaki evés közbe..

Különben 160 cm, és 100 kg vagyok... 16 éves.

2010. jan. 21. 21:14
 6/13 anonim ***** válasza:

Vagy megtanulod a helyes táplálkozás rejtelmeit, és akkor nem fogsz ilyen b@romságokat csinálni, vagy magadtól próbálkozol halál tudatlanul, és örökké egy hisztis, bánatos kövér ember maradsz.

Napi 5-6 kis étkezés kell, hogy pörögjön az anyagcsere. Tanuld meg mire jók a fehérjék, szénhidrátok, zsírok, mikor mit kell, mennyit kell. Mi a kalóriadeficit, mik a vitaminok, ásványi anyagok, és hogyan tudod úgy irányítani a dolgokat, hogy lefogyj, és úgy is maradj.

Széllel szemben pisálsz, ahogy a többi okos is aki koplal, mert azt hiszi így működnek a dolgok. Vagy észhez térsz, és elfogadod, hogy a dolgok nem úgy működnek ahogy te azt elképzeled, vagy soha nem fog sikerülni...

2010. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem sértésből mondom, mert én is kövér vagyok, de ez már olyan túlsúly, hogy orvoshoz (hormonvizsgálat) és dietetikushoz kellene menni tanácsért, hogy hogy lehet összeegyeztetni a fejlődő szervezetet a fogyókúrával. Mindenesetre csökkentett szénhidráttal, az is teljesőrlésű, magos legyen, mert később éhezel meg tőle. Tartózkodj mindennemű sós és édes nassolástól, üdítőktől, vagyis fölösleges luxuskalóriától. Este 6 után csak gyümölcs, zöldség, saláta. Ezt még ki is lehet bírni és napi egy óra sétával máris súlycsökkenést eredményez. Nem kell sietni, ez hosszútávú terv, egy éves. De ha reggeltől háromig nem eszel, akkor nem fogsz tudni lefogyni, mert farkaséhes leszel 3-ra, és kétszer annyit eszel, mint más. A vércukorszintet nagyjából állandóan kell tartani, nem lehet szélsőségesen levinni, majd hirtelen az egekbe emelni. Fontos a lassú evés, alapos rágás, sok folyadék evés előtt és közben is, hogy az agyadig is eljusson, hogy a gyomrod tele. És azzal is kell foglalkozni (pszichológus, pszichiáter), hogy mért nem eszel mások előtt, mert ez hosszú távon nem tartható, így vendégségbe se tudsz elmenni. Lehet, hogy ha lefogysz, ez is megoldódik.

második

2010. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
zsemlét??? Zsemlével akarsz lefogyni? Az az alapvető probléma, hogy semmit sem tudsz az egészséges táplálkozásról. Ha nem tanulod meg, hogy hogyan kell táplálkozni, akkor kövér maradsz, sőt még tovább is hízhatsz.
2010. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Miért, szerintetek mit kéne ennem reggelire, amivel kibírom 3ig?:) Várom a tippeket, nagyokosok!


És igenis tudom, mi az a fehérje, szénhidrát, vitaminok.. Szóval nyugi van ;)


Enni meg azért nem tudok suliban, mert úgy érzem, mindenki engem néz, pedig nem a sok evéstől híztam el, kb 10 évesen hormonproblémáim lettek, de aztán rendbe jöttem...

2010. jan. 22. 05:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hidd el, voltam a helyzetedben (mármint voltam kövér) és amit csinálsz, az nem diéta, hanem hízókúra. Ha reggeli és ebéd közben eltelik vagy 8 óra hossza, olyan éhes leszel, hogy akár a hűtőt is megeszed, ha hazaérsz. Semmi értelme! Legalább kétszer kellene enned az iskolában is. A reggelid bőséges legyen, de ne zsemle. Egyél tojást vagy zabpelyhet, lehet 1-2 szelet barnakenyérből készült pirítóst is enni mondjuk paradicsommal és pici sajttal. Nemcsak az számít, hogy mennyit eszel, hanem az is, hogy mikor és milyen időközönként. Mi lesz így veled a munkahelyen vagy az egyetemen? Az egyetemen volt olyan nap, hogy reggel 8-tól este 8-ig nyomtuk. Akkor majd nem eszel semmit egész nap? Vagy a munkahelyeden sem fogsz? Meg kell szabadulnod ettől a rossz szokástól, különben nem fogsz lefogyni. Én is csináltam olyat, hogy naponta 2-szer ettem, semmit sem fogytam. Mostanában napi 5-6 alkalommal eszem és fogyok. Ezt tudom neked is ajánlani. Ne feszélyezzen, hogy ki lát enni. Az evés egy teljesen normális tevékenység, nem kell elbújni. Később hogy fogsz így élni? Amíg éhezik a tested, tanuld meg, hogy nem fogyni, hanem hízni fogsz, mert amint újra táplálékhoz jutsz, mindent el fog raktározni a tested. Amikor éhségérzeted van, az hízáshoz vezet. A fogyás nem attól indul be, hogy nem eszel...
2010. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!