Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kiló vagyok...

Szerintetek hány kiló vagyok és még mennyit kellene leadnom?

Figyelt kérdés

164 centi vagyok.

Eddig 8 kilót sikerült leadnom. Tudom, hogy még sok van hátra, látom én is, ezért kérlek rosszindulatú megjegyzéseket ne írjatok, abból már jutott elég.

Azért ezt a ruhát vettem fel, mert olyat szerettem volna ami testre simul, szimplán fehérneműben nem szerettem volna.

Kíváncsi vagyok, hogy a kívülállók hány kilónak saccolnak.


Itt a kép:

[link]



2014. okt. 5. 14:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, látom, már leírtad, hogy mennyi vagy, de eredetileg én is 80-nak max. 85-nek tippeltelek volna. pedig azt mondják, a fénykép kövérít. :)

nagyon gratulálok az eddig elért eredményedhez és további sok sikert kívánok.

szinte azonos a helyzetünk, annyi különbséggel, hogy nekem 1 hónappal ezelőttig nem volt senkim, annyira bedepóztam. én is pont 116 kilónál döbbentem rá végleg, hogy baj lesz (igaz 6 centivel magasabb vagyok, de ekkora súlynál ez már nem nagyon számít).


szeretném megerősíteni azoknak, akik kérdezték tőled, hogy csináltad, hogy ez működik, én is pontosan ugyanezt csinálom, nincsenek csodák és nem kellenek csodaszerek - május 20-án 110 kiló voltam, ma pedig 89.5. csak hogy tudd, merre tartasz. :) és tudom, hogy valóban nem fogod feladni, mert én is ugyanezt éreztem, hogy na most aztán elég, ilyenkor az ember agyában átkattan valami és semmi nem állíthatja meg. sok sikert!!!

2014. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy,csak így tovább! Én 20 évesen 101 kilóról fogytam le 70-re.A sok sportolástól tiszta izom vagyok,senki meg nem mondaná hogy valaha kövér voltam.Szerintem én vagyok az egyetlen nő aki nem szeretne úgy kinézni,mint 20 éves korában:) Most 36 vagyok.
2014. okt. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!