Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kiló vagyok...

Szerintetek hány kiló vagyok és még mennyit kellene leadnom?

Figyelt kérdés

164 centi vagyok.

Eddig 8 kilót sikerült leadnom. Tudom, hogy még sok van hátra, látom én is, ezért kérlek rosszindulatú megjegyzéseket ne írjatok, abból már jutott elég.

Azért ezt a ruhát vettem fel, mert olyat szerettem volna ami testre simul, szimplán fehérneműben nem szerettem volna.

Kíváncsi vagyok, hogy a kívülállók hány kilónak saccolnak.


Itt a kép:

[link]



2014. okt. 5. 14:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
80kg.+/-4 Közel jártam?
2014. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Magamból indulok ki. 164 centi vagyok és voltam én is elhízott. 42-44-es ruhákat hordtam és akkor voltam kb. 75-80 kiló. Te most kb. 85-90 körül lehetsz, de lehet kicsit több is.

Szerintem minimum 20 kilót kellene ledobnod magadról.

Sok sikert! Csak okosan és kitartás!

2014. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is 80 korul lehetsz, kb 20kilot kellene meg fogynod, de ne add fel, jovo nyarra mar tok jol fogsz kinezni!
2014. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, őszinte leszek, én 75kg vagyok 165cm-hez, magamhoz viszonyítva sztem úgy 90/+ körül járhatsz.
2014. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bárcsak én néznék ki így :) De az sincs már messze :)

Ha az ideális testsúly a célod - mi más - akkor még kb. -20 - 25 kg. Szerintem.

Sok sikert és kitartást! :)

2014. okt. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mi közöd Tőle ***** válasza:
85-90 kiló. Hajrá! :)
2014. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a biztatást! Már biztos, hogy nem adom fel, ahogy látom magamon a változást. olyan ruhadarabokat tudok felvenni, amik korábban borzalmasan álltak, feszültek vagy össze sem értek. Könnyebben mozgok és páromtól is kapom a dicséreteket.

Viszont a válaszok kicsit megleptek, ezek után félek beismerni, hogy hány kiló is vagyok valójában.

2014. okt. 7. 17:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Na most már ne csigázz, mennyi vagy? :D
2014. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én magamból indulok ki, 165 cm / 95 kilóval vékonyabbnak NÉZTEM KI, hasi tájékon illetve felkaron sokkal erősebb vagy, ezért tippelek 100 körül. Na mennyi valójában? Nem kell szégyellni. :)
2014. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Rendben.

107 kiló vagyok jelenleg. Ezért írtam, hogy megleptek a válaszok. :)

Mivel 2-en kérdezték privátban, hogyan fogyok, így leírom ide.

Korábban egészségtelenül és sokat ettem. Nem arra gondolok, amit lefogyasztó műsorokban lehet látni, hogy reggeltől estig valaki mekis kaján él. Nem, az én étkezésemben bőven volt gyümölcs, zöldség és gyorsétterembe is havonta egyszer látogattam el. A probléma még gyerekkoromban kezdődött. Édesapám és édesanyám is túlsúlyos és követve az o példájukat, hasonlóan étkeztem. Már óvodásként elhízott voltam. Persze ennyi idősen nehéz betartani bármilyen diétát, úgy hogy közben a szülők gyomnak csokival és két embernek elegendő étellel ("nem azért főztem, hogy ne egyél"). Voltak korábban kisebb próbálkozásaim, de elég hamar feladtam. Aztán különköltöztem. Sajnos történt egy változás az életemben, depressziós voltam, nem mozdultam ki, azt ettem amit találtam, vagyis édességet meg rendelt kaját.

Apránként kezdtem helyrejönni, de akkorra már nehéz volt leállni. Aztán párommal összeköltöztünk és elköltöztünk egy új városba. Beregisztráltam a háziorvoshoz. Ott rutin ellenőrzés, vérnyomás, magasság, súly. Ekkor döbbentem rá, hogy 116 kiló vagyok. Egy évvel azelőtt 100 kiló voltam. Egy év alatt jött fel 16 kiló... Ekkor volt az esküvőnk is. Eldöntöttem, hogy az esküvőt még megvárom és utána egy új életet kezdek. Nem szerettem volna villámfogyókúrákat meg semmi ilyet. Mert már nem csak az számított, hogy mutatnak a ruhák, hanem az egészségemmel játszottam.

2 hónapja tehát elkezdtem. Használom a kalóriabázist. Szeretem, mert kiszámolhatom a kalória mellett a szénhidrátot, zsírt és azt, hogy mennyi fehérjére van szükségem. Így nincs sumákolás, de nem is csap át koplalásba.

Azóta tésztát, kenyeret teljesen elhagytam, rizst néha, de akkor is minimálisat. Míg korábban egy tábla csokit simán megettem, most kb. két hetente pár kockát. Sokkal több zöldséget eszem, gyümölcsből megválogatom, hogy pl. banán helyett narancsot. Kerülöm az olajos, zsíros ételeket. Próbálok egy olyan étrendet tartani, ami nem éhezésből áll és hosszú távon is tartható.

Párom elfogad olyannak amilyen vagyok és mellettem áll. Próbál segíteni és ezért nagyon hálás vagyok neki.

Persze, ez még csak 2 hónap, de elszánt vagyok. Megválogatom, hogy mit eszem, mi fér bele a napi kalóriakeretbe, számolok, így sosem kell éhesen lefeküdnöm.

2014. okt. 7. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!