Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerül leadnom nyárig 5-10...

Sikerül leadnom nyárig 5-10 kiló felesleget?

Figyelt kérdés

Holnaptól diétába kezdek, régebben csináltam már (végig) de akkor visszaszedtem, mert ugyanúgy ettem utána miután abbahagytam, de most megfogadtam, hogy teljes életmód váltást csinálok. Nagyon sokan piszkálnak, hogy kövér vagyok és nagyon zavar.. kb 5-10 kiló felesleg van rajtam, nem egy vészes.. szóval letudnám ezt adni júliusig?

hetente 4szer tornáznék.

4*15 felülés

és láb,comb gyakorlatokat végeznék..


2013. febr. 24. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én is hasonló tervekkel rendelkezem, de március 1-től kezdem. Sok sikert neked is! :))
2013. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a hetente 4x tornázás nálad ezeket jelenti: "4*15 felülés és láb,comb gyakorlatokat végeznék.." akkor nem fogsz lefogyni. Azzal, hogy erősítő gyakorlatokat csinálsz nem fogsz zsírt égetni. Ahhoz, hogy zsírt égess AEROB edzés kell (aerobik, szoba/bicikli, stb.) és persze a szálkásító diéta sem mellékes.

Szóval ha valóban fogyni akarsz, akkor aerob edzés, kevés szénhidrát bevitel és sok fehérje.

2013. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!