Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak hasról?

Hogyan fogyjak hasról?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, nincs helyi zsírégetés, nem is azért kérdezem.

A fogyókúrám eredménye szépen látszik a combomon, a karomon, az arcomon. Combon pl centiben mérhető a különbség. De a hasamról, és a csípőmről SEMMI nem ment le. Se a naci nem jön fel jobban, se a centi nem mér kisebbet.

Elhiszem én, hogy arányosan fogyok az egész testemről, de akkor hasam miért akkora még mindig, mint Döbröginek?!?! Onnan miért nem megy le zsírocska meg hájacska?

Szénhidrátot keveset eszem, azt is inkább zabot, annyit amitől még nyugodt maradok. Ha túl kevés Ch-t eszem, minden látható ok nélkül ideges leszek, szinte felrobbanok...

Mozgok is, sétálni szoktam, minden második nap 10 km-t.

Hogyan fogyjak hasról?



2014. okt. 6. 13:54
1 2
 11/11 Osynho ***** válasza:

Kérdésem költői volt. A hasprés a hasizmokat erősíti. Nincs közvetlen kapcsolatban a felette lévő zsírszövetekhez, így nem fogja "leégetni" azokat a hasról. A kérdésben le is írtad, hogy nincs helyi zsírégetés. Hát tényleg nincs. :)


Ezen kívül a zsírleadás csak megfelelő étrend mellett fog beindulni.

2014. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!