Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akar fogyni egy tökélete...

Miért akar fogyni egy tökéletes alakú pasi?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azert, amiert a tokeletes alaku nok is rinyalnak, hogy milyen koverek.
2014. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nézd, jobb esetben mindenki saját magának akar megfelelni, attól, hogy számodra a pasi alakja tökéletes, attól még nem biztos, hogy a pasi is elégedett a testével. Valószínűleg ezért akarja még alakítani.


Vagy csak simán testképzavaros:D

2014. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez szubjektív, fogadjunk hogy nekem nem jönne be. }XD
2014. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy szálkás legyen.
2014. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mert a lányoknak hatalmasak az elvarasaik!
2014. okt. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös válaszolónak: A barátomról van szó és megérteném, ha én piszkáltam volna, hogy fogyjon, de így hogy meg is mondtam neki, hogy nekem így tökéletes, ahogy most van és hogy a beesett arcú girnyók amúgy se az eseteim, nem értem miért akar mégis fogyni.
2014. okt. 10. 09:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy jól érezze magát a saját bőrében. Már ne is haragudj, de azzal, hogy neked jó úgy ahogy van, kitörölheti a ..két.

Mindig saját magunk vagyok az elsők. Hiába tetszik mindenki másnak, ha magának. Az ember akkor igazán boldog ha meg van elégedve magával, persze, az jól esik neki, ha azt mondják neki, hogy tökéletes meg minden, de az nem ugyanaz és nem elég.

2014. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hopp *ha magának nem.
2014. okt. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!