Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől leszek estére állandóan...

Mitől leszek estére állandóan éhes?

Figyelt kérdés
Fogytam majdnem 20 kilót kb 1200 kalóriás étrenddel. Jól bírtam le is ment. 2-3 hónapja viszont súlyt tartani szeretnék, olyan 1500-1700 kalóriás napi bevitellel, de estére lefekvés előttre állandóan megéhezem, pedig már próbáltam úgy taktikázni, hogy estére picit többet hagyok a napi keretből. Szerintetek mitől lehet ez? Mit tanácsoltok? Hogy lehet hogy 1200 kalóriával vígan elvoltam, most meg ennyitől éhezem?

2014. okt. 10. 22:31
 1/8 A kérdező kommentje:
ja elfelejtettem, 168cm vagyok és 58gk
2014. okt. 10. 22:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs sok gyomorsavad?

Vagy esestleg nem eszel sok magas glikémiás szénhidrátot például cukrot? Mert az Inzulin emelkedésr okoz utana leesik és éhes leszel röviden ennyi.

2014. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lehet baj, mert már próbálkoztam többféle étrenddel. Próbáltam sok zsírral és fehérjével, éhes lettem. Aztán most több szénhidráttal, ahogy a dietetikus is ajánlotta:


Reggeli: 2főtt tojás, 50gramm körözött, 50 gramm mexikói zöldségkeverék


Tízórai: 40 gramm zabpehely, 1dl tej, 10gramm xilit


Ebéd: 55 gramm durum tészta, zöldségekkel, paradicsomos szósszal (450 kalória körül volt az egész)


Uzsonna: lidls diétás yoghurt (tudom nem a legjobb, de ez volt most itthon)


Vacsi: 120 gramm hal + 150 gramm karfiol + egész nagy adag saláta (paradicsom, uborka, jégsali) kefírrel (75 gramm) leöntve


Ezenkívül volt egy picike (30grammos tk kenyérből) melegszendvics, meg állandóan rájárok a mogyoróra meg a keírre. Éhesen meg nem bírok elaludni :(

2014. okt. 10. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne mogyorózz, abban tényleg sok a kalória! :) Nem lehet, hogy meguntad a diétázást? Most, hogy elérted a kívánt súlyt, nem akkora a motivációd, mint mikor elhatároztad magad a fogyásra. Este meg kevesebb az inger, otthon vagy, közel a konyha, kis önjutalmazás, stb.
2014. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a magyoróval nagyon egeszséges, és pár tiz grammtól nem lesz semmi baja(nem hizik el). Nagy részt répa cukrot távolitanám el teljesen, az hibás nagyon sok mindenért. De ezek ellenére is éhes vagy lehet gyomorsavad miatt. Nekem is amiatt volt, ha refluxod van szedjél protonpumpa gátlo szert, az segitett nekem.
2014. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem bírnék ilyen keveset enni. A salátával az a gond, hogy térfogatilag laktat, míg tápanyagilag nem. Halból ehettél volna többet, esetleg valami zsírosat, mivel az laktat.
2014. okt. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ettem volna többet, de ennyi fért bele a kalóriakeretembe, nem szeretnék visszahízni.
2014. okt. 11. 09:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert csak a kalóriát nézed a minőséget nem. Simán lehetne több laktató, vagyis magasabb zsír és fehérjetartalmú étel, nem csak zöldségeken kell élni.


Az már eleve rossz, hogy az írásodból az tűnik ki, hogy nem laksz jól, éhesen fekszel le.

2014. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!