Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok, ha kiiktatom az...

Fogyhatok, ha kiiktatom az édességeket és a pékárukat az étrendemböl? Gondolom ez hosszab folyamat lenne, mint egy rendes fogyókúra, de bejöhet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 15:30
 1/4 anonim válasza:
Igen, hatásos lehet. Esetleg számold a kalóriákat, és mondjuk 1500-nál ne legyen több naponta. Azt az 1500-t pedig beviheted bármiből, feltéve ha hasznos tápanyagokat is tartalmaz. Az édességek, pékáruk szénhidrátbombák és kis zsír is van bennük, ezért hízlalnak, ha túl sokat eszel belőlük. De ha már megetted azt a kakaóscsigát, akkor aerobikozz egy órát, és már le is dolgoztad.
2010. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasznos. Igaz, nem 5 kilót adsz le egy héten, de te csinálod jól. Lassabban fogsz fogyni, de az tartós lesz.
2010. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt teszem.mindent eszek,csak fehérkenyér helyett,korpás zsömle,cukor csak a kávéban,tészta havonta egyszer(mondjuk azt nem is szeretem).Nagyon lassan fogyok,(5hónap alatt 7 kilót)de nem eszem túl sok zöldséget,gyümölcsöt,és nem iszom nnyit amennyit kellene.Ha te szereted a zöldséget,gyümölcsöt,és tudsz sok vizet inni,akkor biztos jobban fogsz fogyni mint én.Na meg a mozgás.Eleinte csak piateszeztem,majd aerobicoztam,de két hónapra leálltam mert nagyon fájt a térdem minden torna után.Mára már rendbe jött így a hónap lejétől elkezdtem megint,csak kímélem a térdemet.Jelenleg stagnál a súlyom,de nem kesergek.Keresek valamit ami megindítja(esetleg több zöldség).Jó elgondolás.Ezt lehet egy életen át is csinálni.

Én nagyon féltem a karáconytól(főleg a sütik miatt),de nem volt rám semmien hatással.Megettem kétszelet bejglit három nap alatt,Na bumm.Sok sikert!

2010. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pilateseztem
2010. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!