Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy adjam le még ezt a 20 kilót?

Hogy adjam le még ezt a 20 kilót?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. 178 cm magas, 85 kg. Úgy döntöttem, megszabadulok 20 kg-tól. Ha kiiktatom a pékárut, csokikat, cukrot, mellette edzőterembe járok, sikerül 3-4 hónap alatt leadnom? Esteleg valami kiméletes fogyi diéta tipp? Előre is köszi.
2010. jan. 23. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Kelleni fog hozzá fél év.


De sikerülni fog.

2010. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Akupunktúrával heti két kiló, azaz havi 8kg, 3 hónap alatt vígan lemegy 20 kg :) de 178 cm-es magassághoz a 65 kg nem feltétlen jó, szerintem egy 75 kg teljesen korrekt.
2010. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lányok milyen szerencsések. Én kondizok, és iszom azokat a r*hadt porokat hogy hizzak. xD
2010. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerencsések??? Na majd megtudnád, ha éheznél, szenvednél a fogyókúrától stb :D Ha rám hallgatsz felejtsd el ezeket a porokat. Egyél rendesen, ne az ilyen porlevest és vackokat, hanem normális ételeket, mozogj minden nap és meglesz a hatása :)
2010. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy hogy 1250 kaloriát "eszem" 2 perc alatt, vagy normális ételel sokkal több idő alatt. ^^
2010. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18:35 A barátom is ezt mondta, sőt ő azt mondta, hogy max 6-7 kg, különben kidob. :D Egyébként nem vagyok ilyen "hájas", csak husi... :) Tehát nem folyik szét sem a fejem, sem a hasam, semmi, és ezért félek, hogy nehéz lesz fogynom, mert ugye hájból leadni jóval könnyebb... :/
2010. jan. 23. 20:25
 7/7 anonim válasza:

Egyél kevesebbet, és az amennyire lehet legyen egészséges és hasznos a szervezet számára. Felejtsd el a műkajákat, kólát, chipseket, agyon adalékanyagozott "ételeket" (főleg az ízfokozósakat). Igyál sok tiszta vizet, mert segíti a szervezet méregtelenítését. Mellette nagyon jó a a sport is.

Olvasd el a "Böjt csodája" című könyvet.

2010. jan. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!