Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben felszedtem...

Az utóbbi időben felszedtem pár kilót, hogyan adjam le?

Figyelt kérdés

Mióta elkezdődött a suli összeszedtem pár kilót. Eddig jártam röpizni hetente egyszer, de pont akkor van a töri korrepetálás, ami miatt abba kellett hagynom. Sportra nem jelentkezhetek, mert 5 fajta különórám van hétfőtől-péntekig. Futni gyűlölök, és fel is vagyok mentve mert aszmás vagyok. Van valami ötlet, ami nem túl drága??

(a sétáláson és biciklizésen kívül)

12/L


2009. jan. 7. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet!
2009. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyéb ötlet??
2009. jan. 7. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Otthoni torna, DVD, bár nem tudom, hogy az asztmával lehet-e.
2009. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Csak arra nincs idő, amire nem akarjuk, hogy legyen. Kelj fel korábban egy órával, menj gyalog az iskolába, korrepetálás után délután menj a konditerembe, sportolj a hétvégén, tornázz otthon lefekvés előtt, iratkozz be uszodába. Látod mennyi alternativát mondtam? Csak választani kell. De ha nem akarsz, akkor nem is fogsz. Ne kifogást keress, hanem arra keress megoldást, hogy mikor érsz rá. Ha már most hozzászoksz a rendszeres sporthoz, akkor felnőtt korodban nem lesz súlyproblémád. A diétát, fogyókúrát nem ajánlom neked, mert még fejlődésben, növésben vagy, de mozogni minden korban lehet.
2009. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dportolni "nincs időd", futni nem tudsz, akkor szerinted mi marad?? Egyél kevesebbet, 18 óra után egyáltalán ne!

Csak sporttal, diéta nélkül amúgy sem lehet leadni feles kilókat.

2009. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha asztmasan lehet uszni, akkor iratkozzal be edzesre, garantalt az eredmeny!!!
2009. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!