Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet lefogyni 1 hét...

Mennyit lehet lefogyni 1 hét alatt koplalással?

Figyelt kérdés
Én a koplalás alatt azt értem, hogy egyáltalán semmit nem egyik, csak folyadékot fogyaszt.

2014. okt. 23. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megmondani, egyénfüggő. Lehet, hogy semmit. Mindenesetre akármennyit is, amellett, hogy az utcán elájul, a következő héten egy az egyben visszaszedi az egészet.
2014. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hmm-hmmm... 4-5 kilót biztos, de ez szervezet függő + az is lényeges, hogy mennyi energiát használsz fel, így az sem biztos, hogy fogyni fogsz.
2014. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Az 1 valaszolonak igaza van a koplalas csak hiabavalo onsanyargatas
2014. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Zzírból egy grammot sem.

Ilyenkor először a cukortalalékok fogynak el (még aznap), majd vizet és fehérjét (izmot) bont a szervezet.

2014. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Zsírból semmit, mert ellenálló és raktározó üzemmódra fog váltani a szervezeted.
2014. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy semmit, csak egy picit mérget, ami evéssel rögtön vissza jön. Tartalékolásra és a szervezet, visszatartja a székletet is, és lassítja az anyagcserét elég durván.
2014. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kb semmit...illetve látványra talán, de tök mindegy, mert csak a kórházi dokinak tetszeleghetsz, miután ájulás után bevisz a mentő...
2014. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Bocs de ez egy irtó nagy baromság! Remélem te magad sem gondoltad komolyan amit kérdeztél!

1) Rosszul leszel.

2) Nem, hogy fogyni nem fogsz de még hízol is majd mint egy ló! Ha nem eszel eleget a testednek megfelelően akkor a szervezeted elő veszi a tartalékokat!

Ezzel csak 100%-osan kicsesznél magaddal!

Gondold át aztán ha ez mellett döntesz akkor vess magadra, már bocs!

2014. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
És mi lesz 1 hét után? Visszaállsz a korábbi étrendre? => akkor visszahízol. Folytatod a koplalást? => abba meg lehet, hogy belehalsz. Miért nem egy értelmes diétás étrended állítasz össze ? (nem 1 hétre, hanem akár 1 életre)
2014. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

jókat nevetek a válaszokon:) látom vannak itt szép számmal emberkék,akik osztják az észt de fogalmuk nincs az egészről:)

tehát..koplalással heti 2 kilót fogysz.

és nem fogsz elájulni. ugyan már, ki találta ki ezt a hülyeséget? tapasztalatból mondom. sajnos én is beleestem ebbe a hibába, és elkezdtem koplalni..most meg viselnem kell a következményeit..ne csináljátok. tényleg. soha. nem éri meg tönketenni magadat, nem ér ennyit az egész..

2014. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!