Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő után vehető észre...

Mennyi idő után vehető észre tornázással, a fenékről a fogyás? (leírás)

Figyelt kérdés
167 cm vagyok és 48 kg. A fenekemről szeretnék fogyik mert kicsit nagynak találom.A Rubint Réka 2009 DVD-re tornázok, a popsi edzés-es részére. Minden nap kb. egy 16-20 percet. Kb. mennyi idő után vehető észre a hatása? 13/L
2010. jan. 25. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogyáshoz 40perc 1 órát kell mozogni.

Ennyi idő után kongatja meg a szervezet a vészharangot, hogy hozzá lehet nyúlni a vésztartalékhoz, a zsírhoz.

40 percig tartsd zsírégető zónában a pulzusszámod, és utána fogysz.


Étkezéssel tudsz még sokat fogyni. Kenyeret és cukrosüdítőket hagyd el, és 2 hónap alatt látványosan sportos formába jössz.

Sok kitartást.

2010. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! 1 óra? :O Hajjaj...na akkor belehúzunk! :D
2010. jan. 25. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:

48 kg? o0


Minek neked fogyni?

2010. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

167 cm és 48 kg????

Ne haragudj, de ekkora súllyal és ezzel a magassággal aligha ehet nagy a segged!

Én 162 cm és 51 kiló vagyok és nekem kellene a fenekemre kicsit tornázni.


szerintem elég a napi 20 perc intenzív Réka -torna, két hét alatt már izmosabb leszel/feszesebb!

L.25

2010. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem 40 perc 1 órát mozogni kell. Hanem mondjuk futni. Aerob/kardio edzés kell annyi ideig. Nem seggedzés. Nem létezik konkrét testrészről zsírégető gyakorlat. Ez van.
2010. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, az utolsónak igaza van. Én nem úgy gondoltam, hogy csak popsira edzel egy órát, hanem egy órán át kardio edzést folytatsz, és mindenhonnan fogyni fogsz.


Ne felejtsd mellből is, ami a te korodban... ;)


[link] Itt sok okosságot találsz.

2010. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát max feszesedik ha csak tornázol rá. ha fogyni akarsz rá, akkor szerintem inkább kardioznod kéne meg sok gyümit enni, és igyál sok vizet:) de a tornát is csinálhatod mert ha csak fogysz velőle akkor megereszkedik a bőröd.
2010. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, úgylátom ráállok a kardio edzésre! :)

A torna és az edzés mellé elég a heti 3-szori futás?

Egyébként máshol nemnagyon kéne fogynom, mert zörögnek a csontjaim :D

2010. jan. 26. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!