Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az a baj, hogy olyan 3-4 óra...

Az a baj, hogy olyan 3-4 óra felé mindig megéhezem és ilyenkor mindig eszem 2-3 marék diót de szeretnék fogyni és ugye mindennap nem lehet enni ilyet fogyókúra alatt, mit tudnék enni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 15:40
 1/7 Cycush válasza:

szerintem egyél gyümölcsöket vagy esetleg salátát valamilyen öntettel :) én is fogyózom,mert nagy a pocim,pedig 155 cm magas és 46 kg vagyok.

18/lány.

2014. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Csak azt nem értek, hogy mégis hogyan éhezel meg...
2014. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyél savanyú, vagy csemege uborkát.
2014. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egyél almát vagy narancsot... kevés a kalóriatartalmuk, de sok bennük a rost, és jól fogsz velük lakni :D
2014. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a dió, amennyiben egy rendes, fogyásra alkalmas napot hozol ki vele, főleg, ha szénhidrátszegényen táplálkozol.

Én kb. napi 15 deka olajos maggal fogytam, amíg elég kövér voltam (163/70+) s ugyanolyan keveset mozogtam, mint most, s ez a kalóriabevitelem max. fele volt... (De én nem simán ettem őket, nekem jobb magkenyérként vagy magkásaként, ilyesmi.) Sokkal célszerűbb fogyásnál, mint egy csomó szénhidrátos vacak, amit a fogyózó tinik tömnek. Csak ugye, tömény, nem árt térfogatosabb dolgokat is enni mellé, főleg, ha az ember hosszasan szeret enni, hedonistán :) De arra remek a zöldség.

Ha nem annyira vagyok éhes, csak ennék valamit, akkor is olajos magot eszem, csak felhígítva: nyers, szójaszószos vegyes zöldségekre szórva vagy tojásba, tojásfehérjébe keverve és megsütve... Az olajos magvak a zsírtartalmuk miatt jól laktatnak és finomak, de így tovább tart az élmény (elég nassolós vagyok) s komplettebb az étel.

2014. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4: Nem hiszem, hogy csak én és a párom olyan, hogy kegyetlenül megéhezik az almától és hasonló gyümölcsöktől... Akkor is, ha nem igazán voltam éhes. De valódi éhség esetén a testnek energia kell... Trükkökkel nem mindenki megy sokra.
2014. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"olyan 3-4 óra felé mindig megéhezem"


Épp uzsonnaidő! Egyél valamilyen normális ételt, ne trükkökkel akard kivédeni.

2014. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!