Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok.160 cm, és...

14 éves vagyok.160 cm, és 60kg. A többi lent!?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégedve magammal. 10 hónap múlva esküvőre megyek,addig még le szeretnék adni maximum 12kg-ot? Szeretném ,ha jól állna rajtam a ruha, és végre "csinosnak" érezhetem magam?Szeretném a tanácsotokat kérni, hogy miképpen mit tegyek? Tudnátok valamilyen tippeket ajánlani?( tornával,étkezéssel kapcsolatban) A belső combomon jócskán van felesleg, úgy szint a csípőmön és a karomon. Valami bevált tipp a tartós eredményhez? Sikersztorikat is szívesen olvasok. Sikerülhet kitartással és akaraterővel? Minden tanácsot megfogadok!

2014. okt. 28. 19:23
 1/5 anonim válasza:

Ne akarj brutál fogyókűrába kezdeni. Szerintem minden oké veled. Ha nem sportolsz, napi 2-3 km futás csodákra képes, esetleg séta, otthon dvd s torna.


(Tényleg ne fogyózz ennyi idősen, mert én tavaj nagyon beleestem ebbe, és átestem a ló túloldalára, és olyan lettem, mint egy csontváz)



És még valami! Ha megengedik, vegyél brutal magas magassarkút! Csodákat tehet, egy jól szabott ruhával :D



16/l

2014. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Kérek még tanácsokat! :)
2014. okt. 28. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Miket eszel?
2014. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljes kiőrlésű kenyeret, tejtermékeket, sült virslit, fasírtokat.
2014. okt. 29. 08:41
 5/5 anonim válasza:
Szerintem járj el úszni heti 4-szer, ha van lehetőséged rá. Ha nincs, szerezz egy callanetics dvd-t és arra tornázz minden nap, meg a fehér cukrot és fehér kenyeret és a feldolgozott élelmiszer(parizer, virsli stb), meg a napraforgó olajban sült ételeket hanyagold, akkor szépen le fogsz fogyni, cm-ben mérhetően és kilókban is. Ennyi idősen én is hasonló cipőben jártam, és ez bevált. Ami fontops, hogy semmiképpen ne éhezz, és este ne tömd tele magad, meg igyál sok folyadékot. Kitartást kívánok.
2014. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!