Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Működik a káposztaleves diéta?

Működik a káposztaleves diéta?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennèk kiváncsi.

Tudom nem gusztusos a leves,de csak 1 hètig kell csinálni. Utána nás diètát folytatok majd.(szènhidrát szegèny)

184cm vagyok 78 kg. 10 kg minuszt szeretnèk elèrni. Ja futok is majd mellette



2014. okt. 28. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, 1-2 böjtösebb napot még használhatsz a fogyás beindítására, ha gondolod, de hogy miért fosztanád meg a tested pl. az elegendő fehérjétől egy hétig... Még ha fogysz is egy kilót, az nem sok. Több pedig nem reális, nincs mágia a táplálkozásban. Én ennyit se fogynék, mert nem lenne valami nagy kalóriadeficitem, a saját étrendemtől gyökeresen eltérő fura, illogikus szabályokkal teletűzdelt diéta ellenére... (Nem tudom, hányféle verziója van eme diétának, én rákerestem s megnéztem az elsőt.)


Miért nem kezdesz kapásból szénhidrátszegényen enni? Persze egészségesen, élvezetesen és kiegyensúlyozottan, személyre szabottan?

2014. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2 ès fèl honapig csináltam az egèszsèges ètrendet,nèha ettem egy kevès szènhidrátot,inkább reggelire. Futottam mellette ès csak 2 kg- ot fogytam.tudom sport alatt formálodik az alak,de keveslem. Aztán jött egy hèt szabi,elutaztunk,az csaló hèt volt. Most nem tidok visszaállni mert annyira nem kivánom a salikat. Csak egyszer kène megint elkezdenem,de nem megy :(
2014. okt. 29. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!