Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » L-CARNITÍN 500 MG, vélemények...

L-CARNITÍN 500 MG, vélemények tapasztalatok ilyen szedése, szerintetek segit a fogyasban /ha visszafogom magam es ha tehetem egeszségesen étkezek + hetente sportolok 2-3x/?

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 28. 23:18
 1/3 anonim válasza:
52%
Nem hiszem, hogy segít a karnitin. A rendes étkezés és a mozgás viszont hasznos lesz.
2014. okt. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Edzéstervtől függ a hatása, én kondizás előtt beszedtem egy kapszulát, fél órával az edzés előtt. Kétszer annyit izzadtam tőle és segített a fogyásban, illetve esetemben a feszesítésben, mert én nem vagyok/voltam soha több 54 kilónál. Tehát ha esetleg túlsúlyos vagy, nem tudom működik vagy sem. Minden testépítő szedi, issza. De csak edzéshez szedhető, iható! Anélkül nincs értelme. Az eladó - aki állítólag edző is - azt mondta szívinfarktust okozhat, hát lehet. Én felpörögtem tőle, jobban teljesítettem, erőt adott és mint írtam, látványosan változtam. Anélkül 2szer annyi időmbe telt! De hiába az edzés/l-carnitin, a legfontosabb az étkezés! Az 60%-ban befolyásolja a fogyást/izomnövelést. A fogyáshoz muszáj betartanod a diétát! A "tehetem" szót használod, el se kezd! Mert 2 hónap és feladod, mert semmi változást nem fogsz érzékelni. Számomra is a diéta a legrosszabb, hogy nem ehetek kedvemre, ugyanis imádok főzni ès enni. :/ A 100 kitörés ahhoz képest leányálom! De hogy nem ehetek pizzát :( az kínzás
2014. okt. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legfrissebb tanulmanyok szerint a karnitin teljesen hatastalan. De legalabb nem karos. felesleges szedni.
2014. okt. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!