Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szülés után elég sok plussz...

Szülés után elég sok plussz maradt rajtam. Zsíros és lógó lett a hasam. Ha lefogyok és eltünnek a zsírpárnák, akkor a tornával eltüntethető a lógóhas? Nem akarom, hogy örökké így maradjon.

Figyelt kérdés
ja a lógó mellről nem is beszélve.
2010. jan. 25. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:

A zsírtól meg tudsz szabadulni diétával, s valamennyit a lógó has is visszamegy. De ha nagyon lóg (mint pl.nekem 3 gyerek után), az már nem valószínű. Én már plasztikán gondolkodom. Vannak mindenféle kozmetikai kezelése, esetleg érdeklődj utána te is. Nekem egyelőre nem tudtak kellő eredményt kihozó szolgáltatást vagy krémet ajánlani.

De ha nem lóg a combodig a hasad, akkor tornával nagyon sokat lehet rajta javítani, ha olyan nem is lesz már, mint azelőtt volt, de sokaknak visszament idővel és kitartással.

2010. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet rajta tornával javítani, de ha nagyon sokat adsz le (20-40 kilót), elkerülhetetlen a kötényhas valamilyen szinten, de a fogyásod ütemén is múlik ez, mert ha nagyon gyorsan fogysz, akkor valószínűbb, hogy megmarad a lógóhas jobban. Én is szültem, azt tervezem, hogy a második gyerek után hasplasztikára megyek, mert olyan szinten kötényhasam lett. Egyébként nem gondolná az ember, hogy mennyien mennek szoptatás után plasztikáztatni, mert erről nem szokás beszélni és van, aki még le is tagadja, de az én ismerettségi körömben elég sokan vannak, akik plasztikáztattak. Hány kiló vagy és mennyit szeretnél fogyni? Ez sem mindegy meg az egyéni adottságaid sem, ha el akarod tüntetni a hasadat.
2010. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Kedves 23.05-ös. Engem is érdekel a hasplasztika. De nekem sajna nincs ismerősöm, aki túl van már ilyenen. Ha neked van, esetleg tudnál ajánlani 1-2 orvost/helyet, akik megbízhatóak?

2010. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves első (harmadik)! Sajnálom, de külföldön élek, szóval Magyarországon nem ismerek jó plasztikai sebészeket. Nagyon jól teszed, hogy utána akarsz ennek nézni, mert ez nem kis műtét. Nagyon nem mindegy, hogy ki csinálja az eredmény és kockázat szempontjából. A neten láttam sok magyar oldalt, jó borsos az ára ennek, és amiket eddig láttam, mind ilyen volt (van rajta TB támogatás azért)...még ár alapján sem tudod azt mondani, hogy egyik jobb vagy a másik és ezért kell többet fizetni. Azt ajánlanám, hogy keress rá, olvass fórumokat a témáról, hátha találsz egy jó dokit a tapasztalatok alapján. Remélem, hogy szerencséd lesz! A magyar orvosok szakértelemben szerintem nagyon jók (modorban már kevésbé...).
2010. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a második gyerek után maradt lógó hasam, ez tíz éve volt. Minden diétával ,tornával próbálkoztam, de meg maradt, ha fogytam is inkább a lábamból és fenekemből ment le. A családban mindenkin megmaradtak a szülés nyomai.
2010. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem tetszik a válaszom,de én plasztika helyett,ALAKFORMÁLÓ nadrágot ajánlanék.Nem olyan drága,nem kell tartani a műtét kockázatától.Igaz a strandra nem lehet felvenni,és a férjek is látni fogják a pocitokat,de egészségesebb mint a műtét.
2010. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. A lógó has fogyás után már nem tüntethető el tornával, csak késsel. Tornával kell lefogynod, és akkor eltüntethető.
2010. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont ezeket a kérdéseket tettem fel magamnak 13 éve, amikor született a gyerekem. Vajon ez már örökre így marad? Sajnos igen, mert nincs pénzem plasztikai sebészre...:( De rájöttem, hogy aki igazán szeret, az nem azt nézi, hány cm-el van megereszkedve a mellem meg a hasam. Egy kedves, mosolygós arc hódítóbb tud lenni, mint egy agyonfeszesített szilikonmell!
2010. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

23:20 köszönöm. Föl is teszek egy kérdést most erre! :-D


Látom, sokakat érint ez a probléma.

2010. jan. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!