Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok tovább?

Miért nem fogyok tovább?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben 22 kilót adtam le.De kb nyár óta nem fogyok semmit sem.Pedig még többet sportolok,mint eddig,és egészségesen is eszek,mindenre odafigyelek.

Mi lehet a gond? És esetleg tudnátok adni pár tippet,hogy mit tehetnék a hatékony fogyás érdekében?

17/L,165 cm-64 kg



2014. okt. 31. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Továbbra is van kalóriadeficited? Ha fogysz, lejjebb kell vinned a kalóriabevitelt, bár Te a mozgást növelted, az is jó, de nem tudom, számottevően növelted-e s közben mi történt a kalóriabevitellel. S a test anyagcseréjének sebessége is változhat, bár ha normálisan eszel és mozogsz, akkor nem kéne, de ez bizonyára igen bonyolult témakör, én pedig nem vagyok szakértő.

Kisebb súlyból sokszor sokkal nehezebb fogyni...

2014. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!