Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha tovább fogyok, nagyobb...

Ha tovább fogyok, nagyobb lesz az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Rettentő önbizalom hiányos vagyok. Kicsinek nagyon duci voltam, sokat csúfoltak. 14 évesen sikerült 10 kilót leadnom a súlyomból, azóta attól rettegek, hogy ismét kövér leszek. Minden nap 1 órát tornázok, odafigyelek arra is, hogy mit eszek. De így sem látom magam jónak, kövér vagyok még mindig. Hiába mondják, hogy szép lány vagyok, meg milyen jó alakom van,de én nem így látom. Jelenleg 180 centi vagyok és olyan 69-70 kiló. Talán ha sikerülne még fogynom, akkor az önbizalmam is nagyobb lenne?


19/L


2013. nov. 24. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nagyibb lesz az önbizalmad és már most sem vagy kövér. sok sikert a fogyáshoz :)
2013. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*nagyobb
2013. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Konkrétan lelki beteg vagy, ezért nincsen önbizalmad. Ezen semmit sem fog segíteni az, ha fogysz. Attól csak testileg leszel egészségesebb, de pszichés betegségeken (félelmeken, szorongáson) nem segít sajnos.


Persze én nem vagyok pszichológus, ez nem diagnózis csak.. sok ilyet láttam már.

2013. nov. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát azt mi nem tudhatjuk, hogy neked mitől lesz nagyobb önbizalmad...

Szerintem inkább keress valamit az életben, amiben jó vagy (hobbi, stb.), és akkor lesz nagyobb az önbizalmad. De ez csak tipp. Kétlem, hogy az önbizalom a kilókon múlik.

2013. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalom nem a súlytól függ, ha valami gond van veled lelkileg, akkor azon pszichológussal történő beszélgetés segíthet leginkább.

Nekem se lett jobb a lelki világom, amikor változott a súlyom, hiszen nem azzal volt a gond.

2013. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!