Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha fogyózom de...

Mit tegyek, ha fogyózom de elkezd stagnálni a súlyom?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd megindul. Nekem is mindig megáll, ha fogyózom. Van, hogy egy hónapra is. Ilyenkor nem szabad feladni. Ha mindent ugyanúgy csinálsz, ahogy eddig, akkor le fog menni.
2010. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy a lényeg, ne add fel. Ezt én mondom, aki két napja kezdte a diétát, és a tornát, és nem szégyenlem, Norbi Duci tréningjét csinálom, és igencsak gondot okoz... Fáj mindenem, de nem érdekel. Az egészség fontosabb, és ha csak két hónap múlva látok eredményt, akkor sem adom fel. Kitartás!!!!
2010. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja,én is tök lelkes voltam eleinte,de már minden bajom van 2 hete ugyanannyi vagyok...de nem adom fel! =) Igyekszem...
2010. jan. 26. 19:35
 4/5 anonim válasza:
Helyes:-D Kitartás! Lesz eredmény, mert az Erő veled van:-D
2010. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%

két napja kezdte a diétát, és a tornát, és nem szégyenlem, Norbi Duci tréningjét csinálom, és igencsak gondot okoz... Fáj mindenem, de nem érdekel. Az egészség fontosabb, és ha csak két hónap múlva látok eredményt, akkor sem adom fel. Kitartás!!!!


Én csak azt nem értem, hogy te hogy hogy csak most láttad meg, hogy duci vagy? A TV-ben egy nő 180 kg-osan jött rá, hogy ő mennyit veszít, hogy ilyen kövér, és nem tuda gyerekével elmenni a strandra, stb. Miért nem vette ezt észtre 100 kg-osan? vagy 65 kg osan?

2010. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!