Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő után látok majd...

Mennyi idő után látok majd eredményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elkezdődött az egyetem, és kicsit összecsaptak a hullámok a fejem fölött, szóval nem volt időm eljárni edzőterembe. Egy kicsit leeresztettem. Most heti 3x járok, és itthon is szeretnék csinálni gyakorlatokat. Szeretném visszanyerni a feszes fenekemet, figyelek arra, hogy mit eszek. A neten találtam külön erre való videókat is, szóval mostmár lehet heti 7x tudom csinálni, persze nem csak a popsira, hanem hasra is. Milyen idő után fogok majd látni nagyjából egy kis változást?


2014. nov. 6. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted itt josok vannak? Honnan a retekbol tudhatna bárki?
2014. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk onnan drága válaszoló, hogy van aki ért hozzá :)) Én nem. De aki ért hozzá az egy közelítő időszakot tud mondani, aki meg nem ért hozzá, az nem válaszol. Előfordulhat hogy egy választ sem kapok, akkor ez van, de próbálkozni szabad.
2014. nov. 6. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Mihez ért? A joslashoz? Asztro tv.
2014. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, hanem az edzéshez. Ha te az asztro tv-t keresed, ne itt keresd, hanem az ezotéria kategóriában, és mivel látom, te csak kötekedni tudsz, nyugodtan menj csak oda, ott rengeteg emberrel lehet kötekedni :)
2014. nov. 6. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Értek az edzéshez. Te nem fogod fel, hogy a kerdesed teljesen értelmetlen. Ha valaki azt mondaná, hogy 1 hónap vagy 2 vagy 3? Mégis mire alapozna? Még ha lett volna annyi eszed, hogy valamit elmondasz magadról, pl mennyi vagy, és mennyit akarsz leadni, akkor sem lehetne megmondani, mert nagyrészt genetika. Szóval próbálkozz az asztro tv-n.
2014. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De drága, látod, nem értesz hozzá, mert szó sincs leadásról!! Én csak formálódni akarok. És nem leadni. Sehol nem írtam, hogy fogyni akarnék.
2014. nov. 6. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor dobj egy fotót privátban, hogy lássuk, miről is van szó. Még az is lehet, hogy sunaznalak.
2014. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg nem lehet megmondani, hisz a kiindulási állapottól, az étkezéstől, a mozgástól (minőség és mennyiség is), genetikától, kitartástól, hogyan látod magad, mennyire torzul attól a látásod, hogy naponta látod a tested, egyéb tevékenységektől és a célodtól (mindenkinek mást-mást jelent az elég feszes fenék).
2014. nov. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!