Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzés napi 1x jólessz?

Edzés napi 1x jólessz?

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves vagyok ,kb 55-60 kiló..170 cm

Nemvagyok olyan dagi de arra gondoltam hogy naponta csinálok esténként 100 felülést,100 fekvőtámaszt,és 100 gugolást , hogyha ezt folyamatosan csinálom lehet jó kondicióm és mondjuk kockás hasam? Ha nem akkor mitcsináljak ? esetleg háromszorozhatom ezeket a 100-100-100akat és akkor napi 300 300 300 :P


2010. jan. 27. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek kockás a hasa, csak a legtöbbeknek zsír fedi. A zsírt megfelelő diétával és aerob jellegű (futás, gyors séta, biringa) mozgással lehet leadni.

Amit leírtál azzal 1-2 hónapig elvagy, és ebben a korban még elég is, de ez semmi esetre sem edzés! Kondíciód végképp nem lesz tőle, az megint csak a már említett mozgásformákkal javítható!

2010. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, akkor ezek mire lesznek jók ha folyamatosan csinálom?
2010. jan. 27. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:
hát én nem igazán értek hozzá, de a barátom 4-5 éve rendszeresen fut, és szép kockás a hasa és nagyon izmos a lába :) meg tudom h néha súlyzózik v fekvőtámaszozik, hogy a karja meg a mellkasa se legyen olyan vékony a többihez képest
2010. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ;-) akkor marad a 100-100-100 és mellé biciklizni + futni fogok :-) köszi mindenkinek
2010. jan. 27. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
ha tornázni akarsz, akkor nem csak felülést, guggolást meg fekvőtámaszt csinálj, hanem csináld rendesen. először bemelegtés, aztán láb, farizom, felsőtest (súlyzót használhatsz) majd has, végül hát. így lesz hatásos, és ne felejtsd el a végén levezetni. én is ajánlom még mellé a futást vagy a biciklizést:)
2011. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Olvasd el a fegyencedzés cimu könyvet,a csávo végig igy edz benne és komolyabb eredményeket ér el mint bodybuilding-vel
2011. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!