Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak így? Lehetetlen?

Hogyan fogyjak így? Lehetetlen?

Figyelt kérdés

Nos, a legnagyobb hibám, hogy szeretek enni. Főtt ételeket, gyrost, ilyeneket. Csokit ritkán. Vizet iszom, de ez ugye a zabálás mellett nem ér semmit az ég világon. Ilyet mint én nem láttatok! 2 gyrost ettem meg, egy óra múlva megint zabáltam. Voltam sovány, akkor is zabáltam, ezért vagyok most disznó. Nem tudok leállni!!!!!!!!!!! Mit csináljak? A mozgás szart se ér a zabálásom mellett.

Imádok enni:( 99 kiló vagyok 14 évesen, éés lááány


2014. nov. 11. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
igy sehogy. gondolom ez nem meglepo. Vagy valtoztatsz az etkezesi szokasaidon, vagy 5 ev mulva 150 kilo leszel.
2014. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
👍
2014. nov. 11. 14:38
 3/5 igenismegcsinalom válasza:
Én is pont ebben vagyok csak én nem vagyok ilyen vastag én is most kezdtem el a Fogyókúrát..sportolj nagyon sokat és ne egyél ilyen dolgokat
2014. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem menj el dokihoz, ő biztos tud segíteni, lehet hogy van valami hormonális problémád is, az életmód váltást ős is fogja javasolni. Kérj segítséget!
2014. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14 éves vagy, remélhetőleg tudsz olvasni és értelmezni is a zabálás mellett. Nem írnék sokat: olvass utána hogyan reagál a vércukorszint a magas glikémiás indexű kajára és annak mi a következménye.

Tessék megtanulni, hogy a testednek mire van szüksége: mikro- és makrotápanyagok.

14 évesen közel 100 kiló vagy? Most állj le a hízással, mert később sokkal rosszabb lesz.

Azért zabálsz, mert

- unatkozol

- ez okoz neked örömet.

Ezeken is gondolkozz el.

2014. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!