Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? 70kg.

Hogy fogyjak le? 70kg.

Figyelt kérdés

2 eve nyaron 70kilorol lefogytam mar 50re fel ev alatt de most nem akar sikerulni...

Allandoan ehetnekem van.

165cm 68kg vagyok

Es azert hiztam vissza mert zabaltam

Nem azert mert koplaltam :)

Tenyleg rengeteget ettem ebben a fel evben

Januarban megcsak 57 korul voltam


2014. nov. 5. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mozogjal, és ne zabalj.
2014. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyeb ertelmes valasz?!
2014. nov. 5. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyan diétát találj ki magadnak, amit hosszú távon is be tudsz tartani. Egyél nyugodtan olyasmit, amit szeretsz, de mértékkel!


Én hasonló alkattal ezt csinálom:

- délelőtt csak folyadék (tudom, sokak szerint ez butaság, de sosem reggeliztem, ez számomra könnyű:))

- ebédre valami olyasmi, amit szeretek, de kis adag (lehetőleg hússal)

- vacsora, illetve a főétkezések között: sajt, alma, valami sovány felvágott, saláta

- ha megkívánok némi édességet, lelkifurdalás nélkül megeszem, de egy tábla csokival elvagyok 2 hétig is...

+ heti 2-3 alkalommal kb. 30 perc torna itthon (erre veszem rá magam a legnehezebben:( )

2014. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A reggeli kihagyása a legegeszsegtelenebb, amit tehetsz. Még jobban megtanul a tested raktarozni, és csak izmot fogysz.
2014. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van az első válaszolónak.

Mivel eleve tudod, hogy a sok kajálásoddal híztál vissza, ezért mérsékeld ezt a tevékenységedet!

Mozogj rendszeresen, mivel mozgás nélkül nem fog menni.

Egyél kevesebb szénhidrátot este, mellőzd az édességeket, az egészségtelen kajákat.

A neten van fent egy csomó tornavideó, tornagyakorlat, amivel együtt tudsz tornázni otthon.

Ha esetleg panelban laksz, akkor lépcsőzz. :)


Sok sikert! :)

2014. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4: Dehogyis :) S nem mindenkinek való a reggeli.


Nos, kérdező, Neked életmódot kéne váltanod. Múltkor lefogytál, de mit értél vele? Nem tudtad megtartani a súlyod. Nagyon gyorsan hízol. A jelenlegi életmódod nem megfelelő. Ha nem laksz jól kevesebbel, változtass az összetételen (a szénhidrát, főleg a gyors, nem annyira laktató), s persze mozogj is.

2014. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De igen. Mindenkinek való a reggeli.
2014. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os: Hallottál-e erről:

Reggelizz úgy, mint egy király, ebédelj úgy, mint egy polgár, és vacsorázz úgy, mint egy koldus?


És nagy tévedésben vagy azzal, hogy a reggeli az nem mindenkinek való.

Még akkor is illik egy-két falatot enni, ha mondjuk hajnalban mész dolgozni, mivel muszáj, hogy legyen valami a gyomrodban, mert különben leesik a vércukrod és összeesel.

És az, amit meg te csinálsz, az a lehető legegészségtelenebb, hogy DÉLELŐTT CSAK FOLYADÉK!!!

Még jó, hogy nem esel össze napközben!


Ezt Kedves Kérdező felejtsd el! Egyél normálisan, tartsd be a minimum 3-szori étkezést, mivel ez elengedhetetlen ahhoz, hogy a szervezeted normálisan működjön!

2014. nov. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!