Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással 3 hónap alatt...

Koplalással 3 hónap alatt mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
Igen koplalással. Tegyük fel kibírom, nem csalok. Mennyit, hány kg-ot fogyhatok? Nem kell más válasz, sem hogy ez vagy az jobb, most csak erre a kérdésre szeretnék egy kb választ kapni! Köszönöm!

2012. aug. 3. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Koplalással nem éred meg a három hónapot.

Mit jelent az, hogy koplalás neked? Mennyi tápanyagot akarsz bevinni és miből?

2012. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

en 15 kilot fogytam 177/70 rol 55 re aztan nem tudtam megallni most vagyok 49 pszichiatriara jarok es folyamatos kontroll vizsgalotakra ha haza is engednek mert nem csak zsirt es izmot vesztettem de a szerveim is leepultek (majam megnagyobbodott ->sargasodas , szivizmom leepult->elet-halal kozott)

nem azertmondom hogy visszatartsalak, mert en hiaba tudom hogy barmelyik pillanatban meghalhatok amiatt hogy nem eszem ennek hatasara se vagyok kepes mar ra...persze ez egyeni szoc problem:) sok sikert neked

2012. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pontosan a felét annak, amit utána vissza fogsz hízni.
2012. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
kb 1 hét után halnál meg (ha vizet sem iszol akkor 3 nap), és ha ezt belevesszük akkor a testsúlyod 100% át tudnád leadni!!! szóval hajrá
2012. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mindenre van megoldás. A gyomrom teljesen összeszűkült. Vagy nem eszem semmi egy nap, csak iszom, vagy esetleg megiszom víz mellett fél liter multivitamint, vagy reggelizem és hashajtózok, vagy egy joghurtot eszem ilyesmi. Tehát további válaszoknak örülnék, eddigieket nagyon köszönöm! (a jóindulatúakat)

2012. aug. 3. 15:49
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

te sem vagy normális

azzal hogy koplalsz semmit nem érsz sőt az ellenkezőjét éred el és hízol

2012. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért az egy hetes halál az barokkos túlzás, ha iszik rendesen és eddig evett rendesen, bőven tovább húzná, 3 hetet lazán kibírsz kaja nélkül, csak nem vagy túl jól:D

3 hónap alatt a teljes testsúlyod elfogyna, ha valamilyen csoda folytán kibírod, gyógyszertárban lehet kapni olyan készítményeket, amik ásványi anyag keverékek, direkt olyanoknak találták ki, akik valamiért nem tudnak rendesen enni, de infúzióra még nem kell kötni. Ebben van aminósav és ásványi anyagok, némi proteinnel még kiegészíted és a csont és bőr állapotot is el tudod érni. Nem biztatlak semmire, eszedbe se jusson ilyet tenni, csak a kérdésedre válaszoltam.

2012. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21 grammot mindenképp!
2012. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pár éve koplalással 3 hónap alatt 30 kilót fogytam. Naponta egy joghurtot, vagy egy narancsot, vagy egy szelet abonettet ettem. 105-ről 75-re fogytam. Utána jött a jo-jo. Most 134 kg vagyok. Nem érte meg.
2012. aug. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem szabad koplalnod!Bárki bármit mond ez nem megoldás!Adok egy tippet:fogyassz sok tejterméket.Mivel a tej megköti a zsírt,az csak áthalad a szervezeteden és nem rakódik le.Így fogyhatsz is és nem halsz bele a koplalásba.Anorexiás akarsz lenni?
2012. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!