Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális méret? Vagy tudnék még fogyni? (többi lent)

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, 173cm magas vagyok 48kg. Anyum azt mondja hogy ne is merjek fogyni. Sose fogyókúráztam, de leszeretnék fogyni 40 kilóra. Lehetséges?? Köszi a válaszokat! :)
2013. szept. 21. 12:55
 1/8 anonim válasza:

173 cm-hez az 52 kg az idealis, de ha elol deszka, hatul lec akarsz lenni, akkor nem fogsz sok fiunak tetszeni, es nagyon vekony leszel. En 14 eves vagyok, 160 cm, 46 kg. Egyszer lefogytam 40 kg-re, de nagyon szarul neztem ki. Teljesen lapos lettem. De most hogy visszahiztam sokkal jobb, mert nem is vagyok kover, rajottem.

Tehat ne fogyj le, ez egy jotanacs! :)

2013. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a hölgy itt 173 cm és 45 kiló, de már így is borzasztóan sovány, csúnya: [link]


Komolyan még ennél 5 kilóval kevesebb akarsz lenni? Talán a csontváz szépségversenyre készülsz?

2013. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kb. én is ilyen vékony vagyok mint a képen. Nem szépség miatt szeretnék lefogyni.
2013. szept. 21. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

173-hoz az 52, mint ideális súly? Az inkább a 160-hoz!


173-hoz valahol 55 és 69 lenne ideális.


Lefogyhatsz-e 40-re? Ha az a szíved vágya... De javaslom, hogy ebben az esetben a hétvégi shopping-túra helyett inkább látogassatok el a helyi temetkezési vállalkozóhoz és válasszátok ki a koporsódat, mert hamarosan úgyis szükségetek lesz rá!

2013. szept. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ha nem a szépség miatt, akkor milyen beteges eszme vezérel, hogy lefogyj 40 kilóra? :) Egyébként inkább hízz 5kilót.
2013. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nah tehát akkor leírom miért szeretnék fogyni. Mivel küzdősportot űzök ezért versenyekre is kellene menni. És mivel ott az életkor és súly alaján csoportosítanak ezért jó ha vékonyabb vagy az átlagnál mert akkor nem rakhatnak össze egy nálad jóval súlyosabbal. Ezért szeretnék fogyni. :)
2013. szept. 21. 16:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát te nem vagy normális...nagyon sajnállak, hogy ilyen buta vagy...
2013. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom.


Zsír már fix, hogy nincs rajtad, így ha tovább fogysz már csak az izmodból veszíthetsz, amiből nyilván már most se sok van rajtad. Ilyen paraméterekkel ugyanis képtelenség.


Márpedig ha így van, hibába tesznek össze egy kisebb, ugyanilyen súlyú lánnyal, egy ütéssel lever téged, mivel neki jobb az izom-zsír aránya.


Te csak egy magas fogpiszkáló leszel, akire elég ráfújni.


Ha már sportolsz, igazán tudhatnád, hogy ugyanolyan térfogatú izom, sokkal többet nyom.

2013. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!