Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Húshoz köretnek rizst vagy...

Húshoz köretnek rizst vagy krumplit egyek inkább?

Figyelt kérdés
Azt NE írjátok, hoyg egyiket sem, mert nem fogyózom, csak alakom akarom megőrizni és rendszeresen sportolok.
2010. jan. 28. 19:15
 1/4 maundrel ***** válasza:
hát végül is attól is függ hogy hogyan készíted el a krumplit.. mert ha sült krumpliként akkor az nem épp a legjobb...de hogyha nem fogyózol, és mozogsz eleget, akkor sztem egyszer rizs egyszer krumpli :D
2010. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barnarizs esetleg főzz bele zöldségeket is.
2010. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
állítólag a rizsben több a szénhidrát. sztem legjobb a főtt krumpli sósan.
2010. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszer ilyet egyszer olyat. Az a lényeg, hogy mértékkel. Én így őriztem meg az alakom fogyókúra után. Ha mondjuk már megettél egy tányér ételt, de még kívánod a folytatást és úgy érzed, hogy még éhes vagy, 10 percre dőlj el a kanapén és csak akkor egyél még egy keveset ha utána is éhes vagy. Én ilyenkor rájövök, hogy valójában tele vagyok. :)

Sportolj, és mértékkel egyél és nem lesz itt probléma.

2010. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!