Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a nassolásró...

Hogyan szokjak le a nassolásról és az össze-vissza evésről? Más emberek is ennyire szenvednek a fogyással?

Figyelt kérdés
Lelkibeteg leszek,ha nincs meg a napi csoki adagom/cukor és zsír adagom. Hogyan lehet lemondani a sok evésről? Hogy létezhetnek olyan emberek,akik vékonyak? Sportban benne vagyok,de úgy semmit sem ér,ha habzsolok. Mi erre a megoldás?
2014. nov. 11. 18:11
 1/5 anonim válasza:
ha éhség miatt eszel akkor igyál sok csapvizet/alacsony zsírtartalmú tehéntejet, az el fogja múlasztani az éhséget és nem fogod kívánni a kaját, ha bánatos vagy vagy unalomból eszel akkor próbáld magad elfoglalni mással, pl eddz még többet vagy menj le a parka sétálni, és próbálj nem a kajára gondolni, remélem tudtam segíteni! :)
2014. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
1. vagyok, kenyeret ne egyél mert az is hízlal valamilyen szinten, inkább az ivászatnál maradnék
2014. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már mindenképpen csokizol, az legyen min. 70%-os. Minőséget változtass először, utána mennyiséggel lehet, nem is lesz gond.


Egyébként meg akaraterő!

2014. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
fiú vagy vagy lány? Hány cm, hány kg? Én is édesség faló vagyok, van, hogy étkezés helyett lenyomok egy kis csokit én is,de nagyon szeretnék leszokni az édességről. Ma pl. alaposan bereggeliztem,ebédeltem és olyan jól laktam,hogy az édesség eszembe sem jut.Ha normális kajával jól laksz, nem fogsz annyi édességet enni.
2014. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólónak igaza van, rengeteg csapvíz!! Legyen nálad a szobádban a táskádban mindenhol egy fél literes üveg, amiben víz van, és abból igyál mindig. Én is így szoktam csinálni ha többet akarok inni, vagy nem akarok nassolni sokat.


Torna, ha unatkozol.


Menj át haverokhoz, barátokhoz, ülj ki a családhoz beszélgetni. Ezek is segítenek ha unatkozol.


Itt az ősz válogasd ki a nyári ruháidat, hajtogasd át a szekrényed. portalanítsd le a dolgokat. Mosd le a ház ablakait.

Levél seprés stb.. Csak akad valami amivel a házban úgy eltudod magad foglalni, hogy ne a nasizáson járjon a buksid. :)


Én újévi fogadalomban kezdtem el edzeni idén januárban. Áprilisra lement rólam 10 kg. Előtte képes voltam éjszaka 3-4x felébredni enni, de úgy képzeld el, hogy bevittem egy 5-ös pakk turórudit és betoltam egyszerre, meg szalámit sonkát csak magába.. napközbe meg simán 3-4 tábla csoki is. Persze szégyenkezve dugva ettem, titokban. És csak sírtam és néztem magam milyen kövér vagyok. Én azért is híztam mert unatkoztam.

Rávettem, magam, hogy legyek szociálisan aktívabb nem csak otthon ültem, illetve kevesebbet ettem, de többször. Így megvolt a kis tudat, hogy azért eszek valamit. Plusz vezettem egy kalória számlálást napi szinten, így láttam, mi mennyit ér, és annyira nagy volt bennem az elszántság, hogy nem akartam látni, hogy hibázok.

Első héten én is átrendeztem az egész házat.

Úgy éreztem, új légkör, szép rend , új lelkem van. Ahova az édesség és a mocsok nem fér bele!

Minden nap edzettem, ha nem is 1 órát de ellötyögtem, és ösztönzött, hogy edzés után nem eszek, és mégis csináltam valamit.


Minden fejben dől el!!! Hajrá képes vagy rá menni fog!!

2014. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!