Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor én most keveset eszek? :S

Akkor én most keveset eszek? :S

Figyelt kérdés

látom az oldalon ,hogy ki mennyit eszik és szörnyülködnek ,hogy mennyire keveset én már kb 1 hete élek úgy:

reggeli:1 joghurt vagy egy szelet graham kenyér(simán 49 kcal)

ebéd:két hal meg kb 5 kanál borsó fözelék vagy kb 6 falat grillcsirke almával összevágva

vacsi:joghurt vagy graham kenyér csirkemell felvágottal

szóval ilyesmiket eszem semmi csoki,cukor és nem kívánok semmi úgy hallottam akkor lehet fogyni ha annyit eszünk h sose legyünk éhesek de én ígyse vagyok:S meghogy ha többet eszek akkor felszedek jó pár kilót..de mit tegyek ha ennyi esik jól?:S félek ha egyszer megkívánok valamit és többet eszek akkor lesz feleslegem..ja és 2 naponta 1 órát kondizom vagy futok.Akkoris félhetek az elhízástól?:S

168 cm/52 kg 16/L


2010. jan. 28. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem a kajákkal semmi baj (bár az esti kenyeret úgyis megvétózzák), ha teheted, akkor azért próbálj meg a főétkezések közt enni, főleg gyümit v zöldséget, mert ahogy látom, abból nem sokat eszel. ha nagyon nem megy több, akkor próbáld ki azt, h megfőzöd a napi adagodat (amit 1 nap alatt el tudsz fogyasztani), és egyszerűen 5felé osztod. így ebédre kisebb adag jut, mint általában, de tudod tartani a napi 5szöri étkezést.
2010. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
82%
Szerintem nem eszel keveset. Én hatodennyit ettem (és nem is kívántam többet). Ez így pont jó. De szerintem egy kis "növényzetet" iktass be reggel és ebéd, illetve ebéd és vacsi közé. Mondjuk párolt brokkoli, karfiol (100g csak 20 kcal), répa, alma, spárga... :)
2010. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam:)
2010. jan. 28. 23:01
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
hát szerintem ez rettentő kevés :|
2010. jan. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Te nem nem kívánsz többet hanem félsz hogy kövér leszel és ezen görcsölsz. Éretlen vagy... De kövesd csak a divatot... Tisztába kéne lenni a tesképeddel. De ha neked így jó... Normális embernek nem kell koplalni hogy egészséges súlyú legyen pusztán mozogni és egészségesen élni. Majd felnősz agyilag remélhetőleg.
2010. jan. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerintem először neked segítek felnőni:)

Ott áll a kérdésemben ha netán majd egyszer többet kívánok(jöhet bármi depresszió(kis mértékbe most is van) vagy betegség aminél többet eszek mint eddig)enni akkor úgyis rakódhat-e rám ha közbe sportolok rendszeresen mivel több helyen írták ,hogy ha valaki keveset eszik(ezért kérdeztem ,hogy ez annak számít-e te nagy okos)akkor a szervezet zsírként fogja elraktározni csak képzeld el nekem tényleg ennyi esik jól.Nem zabál csokitmeg minden lehet te ilyen vagy de én nem.Tudok mértéket tartani.Amúgy egy kérdés... a valóéletben is ilyen rossz a természeted vagy csak neten nagy a szád?:)Olvastam már erről valahol ,hogy vannak ilyen szerencsétlenek akik osztanak másokat amio most elárulom neked felesleges ,mert a te véleményed lepereg...nem hasznos

2010. jan. 29. 07:32
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nem eszel keveset, se sokat. De inkább normálisan, mint keveset.


Egy átlagos (súlyú és étvágyú) 40-es nő.


- Nem csak magamhoz hasonlítva, az ismerőseimhez is.

Persze a férfiak, a munkásnők többet esznek ennél, de átlag nő inkább kevesebbet( pl én ezt, de kihagyok néha egy-egy napot, néha meg disznótor van)

2010. jan. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem neked egyáltalán nem kell az étkezéseddel foglalkozni! Ez pont elég, akkor egyél, ha éhes vagy! Ha nem vagy éhes, ne egyél! Ez nagyon jól működő rendszr, míg meg nem zavarják műkajákkal, cukorral.


De néha egyél valami "Fuvet" (zöldet) azért!

2010. jan. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a súlyod tökéletes (sőt, szerintem picit az ideális alatt van), nem kellene emiatt aggódnod. Az, hogy ki mennyi kajával éri be, eleve egyéni dolog. Ha neked ennyi elég, akkor ez jó.
2010. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az utolsó értelmes válaszokat:) Megnyugtattatok :D
2010. jan. 29. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!