Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szoltok a 30 napos dietamh...

Mit szoltok a 30 napos dietamhoz? (kezdo vagyok)

Figyelt kérdés

reggeli: 2db fott tojas kenyerrel, egy alma

ebed: fustolt lazac mozarrelaval salatakeverekkel

vacsora: szeletelt uborka, paradicsom


2014. nov. 19. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel nem 30 napig, de 2 napig sem fogod bírni.
2014. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

1. nincs olyan, hogy 30 napos diéta. A diéta egész életre szól, mert a diéta azt a speciális étrendet jelenti amire a testednek egész életében szüksége van az egészséges léthez.

2. nem fogod bírni 30 napig, éhes leszel és a tápanyagok hiánya miatt a tested is jelezni fog: raktározni fog mindent

3. 30 nap után mi lesz? Utána megint visszatérsz az eddigi kajálásodhoz? Ezt hívják majd jojó effektusnak.


Nem az baj, hogy kezdő vagy, hanem hogy buta! Tessék ráguglizni: bunny testmester szálkásítás elmélete.


Ezt elküdltem más fogyni vágyó lánynak is. 14 éves és közölte, hogy ezt neki nincs türelme elolvasni és én foglaljam össze neki a lényeget. Ha te is ilyen vagy akkor inkább hagyd a bejegyzést, csináld a 30 "diétát" amit leírtál és majd a 40. napon láss csodát, hogy híztál.

2014. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
szteroidos testepitok mint az elozo hozzaszolo kerem ne irjanak
2014. nov. 19. 11:58
 4/13 anonim válasza:
a 30 napnyi füstölt lazac árából már egy személyi edzőt is ki tudsz fizetni :)
2014. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Melyik szóból véled megállapítani, hogy szteroidos testépítő vagyok?

2014. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Èn is azon röhögtem, mèg lazac mozzarellával. Esetleg egy kis kaviár arqnyvillával nem kell? Amúgy ja, a második jól leìrta a helyzetet, ha az ostobaság fájna...
2014. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

kedves testepitok. orulnek ha nem itt osztanatok az eszt, mert egy:

1) a butak ti vagytok, mert ha valaki nektek az ellenkezojet mondja (bunny) mar rogton istenkent tisztelitek. olyan konnyen manipulalhatoak vagytok, ha A-t mondasz, bunny B-t mond, maris o a legjobb

2) ime egy tipikus edzo: [link]


aki mellesleg cseppet sem zsiros (ironia, ha nem vagnatok

4) nem vagytok diplomasok

5) csaltok (tablettakat szedtek) ugy barki lefogy aki akar

2014. nov. 19. 12:50
 8/13 anonim ***** válasza:
De mi volt az az objektív megfigyelésed ami alapján én szteroidos testépítő lettem? Azzal a szálkásító bejegyzéssel van a gondod? Mit tartalmaz ami szerinted rossz?
2014. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Először is, lehet, hogy 1-2 napig még bírni fogod, de utána már nagyon unalmas lesz. Másrészt, ha éhezni fogsz.
2014. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a diploma?
2014. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!