Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ünnepek alatt hogy tartjátok...

Ünnepek alatt hogy tartjátok a súlyotokat? Nem szeretnék hízni.

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 22:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose volt vele bajom, mert igen lassan hízom és ünnepekkor sem fér belém több, mint máskor, de szerintem egyszerűen mennyiség kérdése. Nem muszáj mindent felenni. Ha pedig felmegy 1-2 kiló, majd lemegy. Annál több azért már nálam is kimerítené a zabálás fogalmát, 20 ezer kalória pluszban, valljuk be, durva.
2014. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem zabálom tele magam.
2014. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
86%
Összeveszek a családdal, állandó gyomor ideg miatt alig eszek valamit, Szilveszter este a sárga földig leiszom magam, tripla annyit kihányok, oszt' az új évet csodás-formás alakkal kezdem =-)
2014. nov. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, hogy 1-1,5 kiló feljön, de az átmeneti.
2014. nov. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Nekem még sosem jött fel semmi, az ünnepek alatt sem eszem többet, mint máskor, a zabálás nem szokásom.

Csak annyit ezem, amennyivel nem vagyok éhes, és ezen az sem változtat, ha 10 féle van az asztalon. Vagy nem eszem egyszerre mindenböl, vagy mindenböl csak pici adagot.

2014. nov. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem zabálok ész nélkül mindent.
2014. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Mértéktartással, nem eszem annyit, o ké többet eszek mint egy átlagnapon de karácsonykor az a 3 esetleg 4 nap amikor megmaradnak a finomságok bőven belefér a fogyókúrás időszakom alatt én úgy gondolom. Aztán amikor véget ér az ünnep akkor új erővel folytatom az edzést és az odafigyelést. Ha fel is szalad rám 1-2 kiló plusz nem tart semeddig leadni. Nyaralásom alatt is elengedtem magam sajnos de akkor nagyon nagyon és nem híztam 1 kilónál többet, pedig ott zabáltam ám rendesen.
2014. nov. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

Ünnepek alatt sem leszek éhesebb, mint máskor, úgyhogy nem zabálok. Nem is értem az ilyen problémákat.

Annyi, hogy ilyenkor gyakrabban kerül az ember süti közelébe. De abból is megeszem egy-két darabot, nem zabálom két pofára.

Attól meg még senki sem hízott el, hogy néhány napig evett egy kis édességet.

Meg ünnepek alatt is lehet mozogni például. Én szeretek olyankor konditerembe menni, mert kevesen vannak és van normálisan hely :)

2014. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Sose értettem ezt, ha sok kaja van, akkor sokat kell enni alapot. Legyen már az embernek önuralma.
2014. nov. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Csak azért, mert karácsony van, nem eszem többet, sose értettem, miért kell zabálni csak mert ünnep van.
2014. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!