Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le minél hamarabb...

Hogy fogyjak le minél hamarabb? 15kg-ot? Nagyon elkeseredett vagyok, nem tudom elhatározni magam, falásrohamok.174/69kg

Figyelt kérdés
Annyira bánt a súlyfeleslegem,mégis képtelen vagyok megállni azt,hogy ne egyek Mi lett velem? Azelőtt soha nem volt ilyen problémám.Mindig 55kg voltam és néha még azzal sem voltam elégedett,na de most lelőném magam néha ,ha a tükörbe nézek. Alapjáraton jól elvagyok,de amikor a tükörben látom magam szinte sírógörcsöt kapok a látványtól,olyan nagy darab vagyok,undorító. a fejem is behízott,néha meg is kapom az emberektől,hogy kicsikét husibb vagyok.. nem tudják elképzelni,hogy azelőtt vékony voltam. Elkezdtem 3 éve edzeni akkor ilyen 59kg-ra felmentem ,de az izom miatt,majd történt egy szakítás az életemben és attól kezdve falás rohamaim vannak,egy nap megeszek kettő tábla csokit plusz kisebb csokikat,emellett eszek rendesen 5x,de már nem is mérem,hanem szemre,ami elég nagy adagokat takar.simán 3-4000 kalóriákkal táplálom magam... bár eljárok edzeni,de nem hiszem ,hogy ez már sokat ér.. Nem voltam soha egy hízékony alkat,mert régen is mikor 55 kilós voltam ettem sok csokit meg édességet mégsem volt belőle bajom,csak most ,hogy már lassan 1 teljes éve mérhetetlenül nagy mennyiségben eszem.Nem tudok nemet mondani valamiért,de ez kimondhatatlnul tönkretesz lelkileg..
2014. dec. 7. 20:16
 1/2 anonim válasza:
teljes életmód váltás kell. Lehetőleg kenyeret hanyagold el teljesen és csirkemellt egyél zöldségekkel ha úgy vagy minden második nap próbálj elmenni futni ha az elején kis távok mennek az se gond de egy idő után bele jössz. 15 Kilót 15 hét alatt leadsz ha megszorongatod magad .
2014. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus, nálad lelki problémák miatt lett minden, így azt kell "kijavítani". A falásrohamaid elmúlnak majd, ha megoldod a problémádat, túl jutsz a szakításon.
2014. dec. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!