Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen a legjobb alakformálás...

Milyen a legjobb alakformálás egy alma alkatú lánynak?

Figyelt kérdés

Már 3 éve utálom magam, utálom ezt a testet. Én kaptam a legrosszabbat a sorstól! Olyan nőietlen, szar, aránytalan alakom van, hogy az valami hihetetlen.

Húsos a felkarom, és olyan vállaim vannak, mint egy kidobónak. A hasam is elég nagy, és a lábaim hiába szép, vékonyak, a fokhagymagerezd hátsóm és a kis csípőm olyan aránytalanná tesznek, hogy legszívesebben minden reggel sírva fakadnék a tükörben!

Hiába van elegendő ruhám, egyik sem passzol igazán az alakomhoz, mert nem is tudok hol normális ruhákat venni, és ha veszek is, pár alkalom után már megint nem érzem benne jól magam, mert nem tökéleteset választottam!


Hiába tornázom itthon, nagyon lassan mennek le a kilók, évente talán 1 összesen! Sajnos ha szomorú vagyok, akkor feladom az egészet, és megint tojok a kalóriákra. Hiába csinálok BRUTÁL hátsó/láb edzéseket SEMMI látszatja, és nem domborodik ki jobban sem a fenekem, se nem lesz szebb a csípőm.


Valamit kérlek tanácsoljatok, valami edzést, tornát, vagy bármit, mert utálom magam, és ezzel nem tudok együttélni!

17/L


2014. dec. 9. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Alma?!?!?

Akkor kukacos vagy?!

Attól függ amúgy,mennyire van alma formád

Tudsz küldeni képet? Lehet eltúlzod

2014. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Alma alkatú, vagyis inkább has, csípő környékére hízol. Ha hiszed, ha nem csak a diéta segít. Mivel a felsőtestre rakódik genetika miatt a legtöbb zsír, ezért zsírégetéskor onnan is fog legkésőbb eltűnni. Az, hogy nem eszel egészségesen Te bizonyítod azzal, hogy leírod évente fogysz egy kilót. Brutál hátsó/láb edzés? Nem hiszem, hogy tudod mi a brutál. Otthon nem lehet brutál lábedzést csinálni. Ha meg tényleg brutál lenne, akkor az is jobban segítene a fogyásban.

Tehát DIÉTA és AEROB. Ez heti hétszer! Kardiózni heti kétszer, hogy kardiovaszkulárisan is erősödj és akkor tényleg képes leszel BRUTÁL edzésekre.

2014. dec. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, utolsó!

Akkor így fogok tornázni.

2014. dec. 10. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!