Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsorára mi lenne a legjobb...

Vacsorára mi lenne a legjobb fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Grillezett csirkemell mondjuk paradicsommal, vagy cottage cheese (zsírszegény) zöldségekkel? (Ebédem csirkemell volt szintén)

2014. nov. 17. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Amelyiket kívánod.
2014. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sovány hús, vagy tojás sok zöldséggel
2014. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged, vegyél egy jó minőségű protein port. Jó proteinpalacsintát lehet belőle készíteni vagy simán turmixnak.

Vagy zsírszegény túró édesítővel.


Viszont várjunk csak? De fogyókúráról beszélsz? Azt hiszed, ha helyes vacsora által (is) lefogysz és utána csülköt eszel vacsorára, akkor nem fogsz visszahízni? Ne fogyókúrázni akarj, hanem diétázni!

2014. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Életmódváltás volt, de már kb. 1 éve tart. Nem eszek csülköt és hasonló jellegű zsírban tocsogó ételeket. Figyelek a fehérjebevitelemre, sok fehérje-kevesebb szénhidrát. Azért írtam ki a kérdést, mert a neten ahány ember van, kb annyi véleményt olvastam a helyes, egészséges vacsoráról. Gondoltam szerencsét próbálok itt.
2014. nov. 18. 14:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm szépen a válaszokat.
2014. nov. 18. 14:10
 6/6 anonim ***** válasza:

A tested nem a gyártósorról jött le vagyis egyedi igénye van. Ez azt is jelenti, hogy a lenti megjegyezéseddel nem kell foglalkozni:


"mert a neten ahány ember van, kb annyi véleményt olvastam a helyes, egészséges vacsoráról."


Mi adtunk ötleteket, de hogy pontosan mennyi CH-t, zsírt és proteint kell adni a saját testednek, azt neked kell tudnod. Utolsó étkezésben már ne nagyon legyen szénhidrát, nagyobb részt proteinből álljon. Jah és ha megfordult a fejedben a hat után ne evés, akkor inkább ne olvasgass ezen az oldalon tovább.

2014. nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!